08.09.2015Рішення виконкому №287 "Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську в новій редакції та внесення змін до її складу"

Керуючись ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України “Про волонтерську діяльність” (зі змінами від 01.04.2015), ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою забезпечення конструктивної взаємодії та соціального партнерства, об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, громадських організацій  у вирішенні нагальних питань підтримки непрацездатних громадян, інвалідів, сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах,  внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції з метою подальшого розвитку волонтерського руху в місті виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань розвитку  та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську в новій редакції (додається).

         2. Пункт  1  рішення    виконавчого    комітету    Бердянської    міської    ради          від 14.05.2013 № 190 “Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську та її нового складу” вважати таким, що втратив чинність. 

          3. Внести зміни до складу Координаційної ради з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.03.2015 № 76 „Про затвердження нового складу Координаційної ради з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську та внесення змін до Положення про неї”, а саме: ввести до складу Координаційної ради Скрипку Р.О., голову громадської організації „Об`єднання захисту вимушених переселенців”.

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.А. Бакай