08.09.2015Рішення виконкому №303 "Про внесення доповнення до Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у новій редакції"

Згідно зі ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 05.08.2015 №570 “Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою розгляду і практичного вирішення питань надання житлових субсидій виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести доповнення до Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.06.2015 №189, а саме: доповнити пункт 9 Положення новим підпунктом 9.7 наступного змісту:

“9.7. Призначення субсидії з дня виникнення права, але не більше ніж за шість місяців до звернення за призначенням субсидії, якщо громадяни перебувають у складних життєвих обставинах і не змогли своєчасно звернутися за призначенням субсидії.”

 

2. Відповідальність за підготовку документів для розгляду на засіданні комісії покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області Токмань Н.А.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

Міський голова                                                                                          О.А. Бакай