13.10.2015Рішення виконкому №313 "Про затвердження Положення про постійну міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у новій редакції"

 Згідно зі ст. 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою забезпечення техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і реагування на них, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити Положення про постійну міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у новій редакції (додається).

2. Положення про постійну міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затверджене рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 08.12.2010 № 679 «Про затвердження Положення про постійну міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» визнати таким, що втратило чинність.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бердянського міського голову Бакая О.А.

 

 

 

Міський голова                                                                           О.А. Бакай