13.10.2015Рішення виконкому №314 "Про затвердження посадового складу постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій"

Згідно з ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, враховуючи зміни у структурі і загальній чисельності апарату Бердянської міської ради та її виконавчих органів, з метою вдосконалення роботи постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити посадовий склад постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 22.03.2011 № 152 “Про затвердження нового посадового складу постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бердянського міського голову Бакая О.А.

 

 

 

Міський голова                                                                             О.А. Бакай