13.10.2015Рішення виконкому №327 "Про початок опалювального сезону 2015-2016 років"

Згідно зі ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв’язку  із погіршенням погодних  умов та зниженням  температури зовнішнього повітря і відповідним зниженням температури в приміщеннях об’єктів соціально-культурної, оздоровчої сфери та житлових будинків, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Розпочати опалювальний  сезон  2015-2016 років в м. Бердянськ  з  15.10.2015 року.

2. Рекомендувати Бердянському управлінню з експлуатації газового господарства Публічного акціонерного товариства  «Запоріжгаз» (Алексієнков К.Г.) забезпечити подачу газу на всі котельні, що відпускають теплову енергію для опалення та гарячого водопостачання організаціям, установам та населенню міста з  15.10.2015 року.

3. ПАТ «Бердянське  підприємство теплових мереж»  (Литовченко Ю.А.), філії ПрАТ «Приазовкурорт» ККГ «Курорт» (Щусь В.Г.), теплопостачальним організаціям розпочати  надання теплової енергії споживачам міста  з 15.10.2015 року.

  4. Теплопостачальним організаціям :

-  забезпечити подачу теплової енергії  згідно з температурою зовнішнього повітря,

     -  в разі  неякісного надання послуг з централізованого опалення  проводити перерахунок споживачам  у  відповідності до «Порядку проведення  перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання  холодної та гарячої води і водовідведення  в разі  ненадання їх або надання не в повному  обсязі, зниження якості», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17.02.2010 № 151.

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради  Свідла  О.П.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                О.А. Бакай