27.10.2015Рішення виконкому №330 "Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт»"

Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, постановою НКРЕКП від 30.06.2015 року №1888 «Про встановлення загального тарифу на транспортування природного газу, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами, постачання природного газу», постановою НКРЕКП від 30.07.2015 №2104 «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання», постановою НКРЕКП від 30.07.2015 №2103 «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів», постановою НКРЕКП від 03.03.2015 №584 «Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб`єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води)», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», на підставі звернення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» від 24.09.2015 № 08/05/654 та наданих ним економічно обґрунтованих розрахунків щодо тарифу на теплову енергію для населення, бюджетних установ та інших споживачів виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифи на послуги з опалення для гуртожитків Бердянського  державного педагогічного університету та  ПАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного обладнання», бюджетних установ та інших споживачів згідно з додатком.

2. Встановлені тарифи вступають в дію з початку опалювального сезону, з метою забезпечення соціального захисту населення під час оплати за ці послуги.

3. Вважати такими, що втратили чинність:

3.1. П.1 рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.12.2012 № 576 «Про встановлення тарифів на комунальні послуги з опалення філії ПрАТ «Приазовкурорт» Комбінат комунальних господарств «Курорт» в частині встановлення тарифів на послуги з опалення для гуртожитків Бердянського державного педагогічного університету та ПАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного обладнання».

3.2 Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.04.2015 № 132 «Про встановлення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифів на послуги з опалення для бюджетних установ та інших споживачів».

4. Рекомендувати філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                          О.А. Бакай