27.10.2015Рішення виконкому №331 "Про встановлення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифу на послуги з централізованого опалення для населення"

Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою НКРЕКП від 30.06.2015 №1888 «Про встановлення загального тарифу на транспортування природного газу, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами, постачання природного газу», постановою НКРЕКП від 03.03.2015 №584 «Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб`єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води)», на підставі звернення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» від 24.09.2015 № 08/05/654 та наданих ним економічно обґрунтованих розрахунків щодо тарифу на теплову енергію для населення, з метою забезпечення соціального захисту населення під час оплати за ці послуги  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифи на послуги з централізованого опалення для населення згідно з додатком.

2. Встановлені тарифи вступають в дію з початку опалювального сезону, з метою забезпечення соціального захисту населення під час оплати за ці послуги.

3. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.01.2011 №4 «Про встановлення тарифів на комунальні послуги з опалення філії ЗАТ «Приазовкурорт» ККГ «Курорт», від 09.12.2014 №406 «Про встановлення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифу на послуги з централізованого опалення для населення».

    4. Рекомендувати філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації.

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                          О.А. Бакай