08.12.2015Рішення виконкому №339 "Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік "

Згідно зі ст. 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 1,7  Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити план діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік (додається).

2. Відповідальним за підготовку проектів регуляторних актів чітко дотримуватись строків, зазначених у плані діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

3. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у10-денний термін з дня його прийняття.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бердянського міського голову Чепурного В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                    В.П.Чепурний