08.12.2015Рішення виконкому №340 "Про затвердження графіків упорядкування та передачі архівних документів у 2016 році"

Згідно з п.4 ч.2 ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, рішенням колегії Державного архіву Запорізької області від 16.08.2002, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити:

 1.1. Графік подання на розгляд експертно-перевірній комісії Державного архіву Запорізької області у 2016 році описів на документи Національного архівного фонду, що утворилися під час діяльності підприємств, установ та організацій міста згідно з додатком 1.

1.2. Графік передачі документів Національного архівного фонду підприємствами, установами та організаціями міста у 2016 році до архівного відділу Бердянської міської ради згідно з додатком 2.

1.3. Графік передачі архівним відділом Бердянської міської ради документів Національного архівного фонду до Державного архіву Запорізької області у 2016 році  згідно з додатком 3.

1.4. Графік проведення перевірок стану діловодства та архівної справи на підприємствах,  в установах та організаціях міста Бердянська  у 2016 році  згідно з додатком 4.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Бердянської міської ради Гончарову Н.І.

 

 

Міський голова                                                                                  В.П.Чепурний