08.12.2015Рішення виконкому №341 "Про внесення змін та доповнень до Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у новій редакції"

Згідно зі ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 23.09.2015 №752 “Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою розгляду і практичного вирішення питань надання житлових субсидій виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни та доповнення до Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у новій редакції, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.06.2015 №189, а саме:

1.1. Підпункт 9.2. викласти у новій редакції такого змісту: “9.2. Надання субсидії окремо за розділеними особовими рахунками, якщо особи зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки”.

1.2.Підпункт 9.4. викласти у новій редакції такого змісту:                      “9.4. Призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні   (будинку)  осіб,  які  фактично в  ньому   проживають.   Під   час                                                                 

прийняття  рішення  враховується  наявність  документів, що  підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв'язку з роботою, лікуванням, навчанням, відбуванням покарання, довготривалим відрядженням, довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні, акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської або міської ради, акти житлово-експлуатаційних організацій про фактично проживаючих осіб, договори оренди житла в іншому місці.”

1.3. Доповнити пункт 9 Положення новим підпунктом 9.8. наступного змісту:

“9.8. Призначення субсидії виходячи з кількості осіб, зазначених у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії у разі відсутні відомостей про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.”

2. Управлінню житлово-комунального господарства виконкому Бердянської міської ради  розробити бланк акта про фактично проживаючих осіб у домогосподарстві.

3. КП “Житлосервіс 2-А” (Якимець В.В.) забезпечити складання актів про фактично проживаючих осіб у домогосподарстві для вирішення питань призначення субсидії у разі, коли кількість фактично проживаючих зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб є меншою, ніж кількість зареєстрованих у такому приміщенні (будинку) осіб.

4. Рекомендувати  ТОВ “Керуюча компанія “Коменерго — Бердянськ” (Соломикіна І.В.) та ОСББ міста забезпечити виконання п.3 даного рішення.

5.  Це рішення є невід'ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.06.2015 №189 “Про затвердження Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у новій редакції”.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І. та управління житлово-комунального господарства виконкому Бердянської міської ради в межах наданих повноважень.

 

 

 

Міський голова                                                                        В.П. Чепурний