08.12.2015Рішення виконкому №344 "Про надання дозволу на переобладнання та перепланування житлової кімнати, частини нежитлових приміщень у гуртожитку"

Згідно зі ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, “Порядком проведення переобладнання і перепланування житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках, нежитлових та допоміжних приміщень, житлових кімнат у гуртожитках у м. Бердянськ”, затвердженим рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.03.2013 № 122, на підставі заяви Кулікової Н.П. від 29.09.2015 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл Куліковій Ніні Павлівні на проведення робіт з переобладнання та перепланування житлової кімнати № (…), частини нежитлових приміщень, прилеглих до житлової кімнати № (…), у гуртожитку, розташованому за адресою: м.Бердянськ, вул.(…).

2. Переобладнання та перепланування житлової кімнати, частини нежитлових приміщень, прилеглих до житлової кімнати, виконати у відповідності до проекту (шифр 607408-57.47.2.2-АР), розробленого приватним підприємством “Євротек 25” .

3. Куліковій Н.П. по завершенні робіт з переобладнання та перепланування звернутися до комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради для внесення поточних змін в інвентаризаційну справу та технічний паспорт.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                  В.П.Чепурний

 

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.