13.02.2018Рішення виконкому №22 "Про виконання Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ за 2017 рік та затвердження Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2018 рік"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економічного розвитку  виконавчого комітету Бердянської міської ради Орлової Ю.В.  про  виконання у 2017 році  Плану заходів щодо захисту прав споживачів у   м. Бердянськ за 2017 рік та затвердження Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2018 рік, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що з метою забезпечення державної політики у сфері захисту прав споживачів у м. Бердянськ, дотримання контролю за виконанням чинного законодавства та вимог Закону України "Про захист прав споживачів" у сфері торгівлі, ресторанного господарства і послуг, виконання Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2017 рік управліннями та відділами виконавчого комітету Бердянської міської ради, установами міста Бердянська здійснювалися відповідні заходи.   

Керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

       1.  Інформацію начальника управління економічного розвитку виконкому Бердянської міської ради Орлової Ю.В. про виконання  Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ за 2017 рік взяти до уваги (додається).

        2. Затвердити План міських заходів щодо захисту прав споживачів у         м. Бердянськ на 2018  рік (додається).

        3. Рішення виконкому Бердянської міської ради  від 14.02.2017 № 40 “Про виконання Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ за 2016 рік та затвердження Плану заходів щодо захисту прав  споживачів у м. Бердянськ  на 2017 рік ” зняти з контролю, як таке, що виконане  в цілому. 

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

 

  

 

   Міський голова                                                             В.П. Чепурний