13.02.2018Рішення виконкому №29 "Про виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету Бердянської міської ради в 2017 році"

Заслухавши інформацію керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради  Кочубей О.С. про виконання планів роботи виконкому в 2017 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що плани роботи виконкому на 2017 рік складалися та виконувалися відповідно до нормативно-правових актів: Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Статуту територіальної громади міста Бердянська та Регламенту виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради Кочубей О.С. про виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету  Бердянської міської ради в 2017 році взяти до уваги (додається).

         2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому, керівникам структурних підрозділів виконкому:

         2.1. Дотримуватися вимог Регламенту виконавчого комітету та Настанови щодо якості виконавчого комітету Бердянської міської ради в частині планування роботи виконкому.

         2.2. Посилити вимогливість до виконавців щодо підготовки планових питань на засідання виконкому, у разі недбалого ставлення до організації виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету, притягувати винних до відповідальності згідно з Положенням про преміювання працівників апарату Бердянської міської ради та її виконавчого комітету, затвердженим зборами трудового колективу (протокол № 1 від 04.08.2017).

         3. Начальнику відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради Ісаєвській С.М.:

         3.1. Ознайомити з цим рішенням усі структурні підрозділи виконкому Бердянської міської ради через його опублікування на порталі виконавчого комітету Бердянської міської ради.

         3.2. У лютому 2019 року розглянути на засіданні виконкому Бердянської міської ради питання про хід виконання планів роботи виконкому за I-IІ півріччя 2018 року.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.02.2017 № 43 „Про виконання щоквартальних планів роботи виконкому в 2016 році” зняти з контролю як таке, що виконано в цілому.

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний