13.02.2018Рішення виконкому №32 "Про організацію харчування хворих у стаціонарних відділеннях КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання” у 2018 році"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Бердянської міської ради Марч Т.І. про необхідність харчування хворого, як  невід’ємної складової лікувального процесу, оскільки загальновідомо, що харчування є однією з необхідних фізіологічних потреб людського організму і має часто вирішальне значення в успішному процесі лікування та в одужанні хворих, виконавчий комітет міської ради зазначає, що достатнє харчування призводить до покращення психічного стану хворого, нормалізації основних фізіологічних функцій  та скорочення строків перебування на стаціонарному лікуванні.

Згідно з Конституцією України, Законами України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”, ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 34 “Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Бердянської міської ради Марч Т.І. про забезпечення харчуванням хворих під час перебування на лікуванні у стаціонарних відділеннях КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання” у 2018 році взяти до уваги.

 

2.Директору КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання” Єгорову Д.В. організувати харчування хворих (одного ліжко-дня) у стаціонарних  відділеннях  КУ  БМР  “Бердянське  територіальне   медичне об’єднання” за рахунок коштів місцевого бюджету з 01 січня 2018 року у розмірі:

- госпітальні ліжка – до 35,00 грн.

- ліжка для післяопераційних пацієнтів – до 15,00 грн.

- інші ліжка – до 15,00 грн.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Дойнову Ю.В.

 

 

 

                                         

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний