13.02.2018Рішення виконкому №35 "Про внесення змін до складу комісії з розгляду проблемних питань з надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми"

Згідно зі ст. 40 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №729 “Про доповнення п.2 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” та п.5-1 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 із змінами та доповненнями, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою розгляду і практичного вирішення питань надання житлових субсидій, соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми, враховуючи особливий стан сімей, у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В и р і ш и в:

 

1. Внести зміни до складу комісії з розгляду проблемних питань з надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.11.2012 №461  (далі-Комісія), а саме:

         1.1. Вивести із складу Комісії Черновалюка С.В. та Северіну Г.С.

         1.2.  Ввести до складу Комісії:

   - Голубцову О.О., начальника відділу реєстрації місця проживання виконавчого комітету Бердянської міської ради;

       - Булигіну С.В., головного спеціаліста відділу опрацювання документів та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради, та призначити її секретарем Комісії, звільнивши від обов’язків секретаря Комісії Андрющенко Л.Л., начальника відділу прийому документів управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської. 

                                                                 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

  

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний