13.02.2018Рішення виконкому №63 "Про внесення змін до квартирного обліку, зняття громадян з квартирного обліку"

Згідно зі ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.15 Житлового кодексу Української РСР, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1.Затвердити протокол міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 09.02.2018 № 2 (додається).

         

          2. На підставі рішення міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Бердянської міської ради (протокол від 09.02.2018 № 2):

          2.1. Внести зміни до облікової справи Кузьменка Володимира Ілліча на отримання державного житла, у зв’язку з отриманням пільги інваліда війни 2 групи.

          2.2. Зняти з квартирного обліку на підставі заяв: Рогозіну Ольгу Василівну зі складом сім’ї 3 особи, Петровську Наталю Менделєєвну зі складом сім’ї 5 осіб.

         

          3. Контроль за  виконанням  цього рішення покласти  на заступника   міського  голови  з питань  діяльності  виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                       В.П. Чепурний