13.02.2018Рішення виконкому №64 "Про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ"

Згідно зі ст.ст. 28, 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою приведення тарифів на послуги автомобільного пасажирського транспорту загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху, у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, на підставі звернень приватних підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення у м. Бердянськ,  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі за маршрутами: №2 „Завод „Азовкабель” – ДСС „Бердянський”, №4 „ЗОШ №7 – „Залізничний вокзал”, №4/1 „Пост ДАІ  – Залізничний вокзал”, №4/3 „с. РТС – маг. „Київ” – Залізничний вокзал”, №5 „ВАТ „Азмол” – Залізничний  вокзал”, №5/2 „ВАТ „Азмол” – Залізничний  вокзал – санаторій „Бердянськ”, №8 „Автовокзал – сел. 8 Березня”, №8‑А „Автовокзал – вул.Яблочкова”, №9 „Психдиспансер – Залізничний вокзал”, №10 „Автовокзал – вул.Руднєвої”, №13 „Завод „Азовкабель” – Залізничний вокзал”, №17 „Універмаг „Черьомушки” – Аквапарк”, №19 „Центральний ринок – Міське кладовище”, №21 „Тубдиспансер – вул. Північна – Залізничний вокзал”, у розмірі 6,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

2. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі за маршрутами: №12 „Центральний ринок – с. Нововасилівка”,№12/21 „Центральний ринок – вул. Морозова – с. Нововасилівка”, №17/15 „Універмаг „Черьомушки” – Дальня Коса” у розмірі 8,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

3. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі за маршрутом №82 „Центральний ринок – с. Роза”, у розмірі 10,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

4. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в звичайному режимі руху за маршрутами: №4 „ЗОШ №7 – „Залізничний вокзал”, №4/1 „Пост ДАІ  – Залізничний вокзал”, №4/3 „с. РТС – маг. „Київ” – Залізничний вокзал”, №5 „ВАТ „Азмол” – Залізничний  вокзал”, №8 „Автовокзал – сел. 8 Березня”, №9 „Психдиспансер – Залізничний вокзал”, №10 „Автовокзал – вул.Руднєвої”, №13 „Завод „Азовкабель” – Залізничний вокзал”, №17 „Універмаг „Черьомушки” – Аквапарк”, №21 „Тубдиспансер – вул. Північна – Залізничний вокзал”,  у розмірі 4,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

5. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в звичайному режимі руху  за маршрутами: №12/21 „Центральний ринок – вул. Північна – с. Нововасилівка”, №17/15 „Універмаг „Черьомушки” – Дальня Коса”у розмірі 6,00 грн. за одне пасажироперевезення.

6. Доручити відділу транспорту та зв’язку виконкому Бердянської міської ради (Удовиченко І.В.)  здійснити організаційні заходи щодо внесення відповідних змін до договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

 

          7. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (Токмань Н.А.) проводити компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд міським пасажирським транспортом загального користування окремих категорій громадян відповідно до цього рішення.

                

8.Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 20.05.2015 № 184 “Про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ” та від 19.04.2016 №137 “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ ”.

 

9. Надати протокольне доручення відділу транспорту та зв`язку виконкому (Удовиченко І.В.) здійснити організаційні заходи щодо відстеження пасажиропотоку на міських маршрутах загального користування до кінця 2018 року.

10.Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у десятиденний термін з дня його прийняття.

 

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

Міський голова                                                                      В.П. Чепурний