Дата прийняття рішення № рішення Назва рішення Текст рішення
15.03.201898Про схвалення проекту рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”

     Відповідно  до  ст. 76  Бюджетного  кодексу України,  п.а) п.п.1 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 125 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1. Схвалити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”, що додається.

 

          2.  Начальнику фінансового управління виконкому Бердянської міської ради Бочковій Н.М. організувати подання проекту рішення міської ради щодо внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік” на розгляд позачергової сесії міської ради.

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Чепурного В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                             В.П. Чепурний

 

 

 

 

 

15.03.201899Про внесення змін до складу комісії з розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації

         Відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, керуючись ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей”, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 16.06.2017 № 286 “Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на надання грошової компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Внести зміни до складу комісії з розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації (далі комісія), затвердженого рішенням виконкому Бердянської міської ради від 10.01.2017 №6, а саме:

         1.1. Вивести зі складу комісії Лазуткіну І.Л.

         1.2. Ввести до складу комісії Горячова Григорія Григоровича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, та призначити його  співголовою комісії. 

         1.3. Ввести до складу комісії Головченко Юлію Сергіївну, спеціаліста 1 категорії відділу з правового забезпечення діяльності виконкому юридичного управління  виконавчого комітету Бердянської міської ради.

               

2. Це рішення є невід’ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від  10.01.2017 №6 “Про створення комісії з розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації, затвердження складу та Положення про неї”.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

13.03.201869Про виконання Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2017 році

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економічного розвитку виконкому Бердянської міської ради Орлової Ю.В. про виконання заходів Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2017 році,  згідно зі ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України від 23.03.2000 № 1602-III “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на виконання заходів Стратегії розвитку міста Бердянська на період до 2017 року, затвердженої рішенням тридцять дев'ятої сесії міської ради VI скликання від 12.07.2013 №10, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

            1. Інформацію начальника управління  економічного розвитку виконкому Бердянської міської ради Орлової Ю.В про виконання заходів Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2017 році взяти до уваги (додається).

 

            2. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету БМР (Єгорова І.О.) інформацію про виконання Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2017 році оприлюднити на офіційному сайті Бердянської міської ради.

 

            3. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 07.07.2014 №227 „Про затвердження програми підтримки місцевих товаровиробників на 2014-2015 роки”, від 10.03.2016 №80 „Про виконання Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2015 році” зняти з контролю, як такі, що виконані в цілому.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

Міський голова                                                                В.П.Чепурний

 

 

13.03.201870Про затвердження заходів щодо виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків у 2018 році

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника фінансового управління виконкому Бердянської міської ради Бочкової Н.М. про виконання заходів щодо наповнення доходної частини міського бюджету та оптимізації бюджетних видатків у 2017 році, виконавчий комітет міської ради зазначає, що заплановані заходи у 2017 році виконано в повному обсязі.

Відповідно до ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.3 ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою забезпечення виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків  у 2018 році виконавчий комітет Бердянської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника фінансового управління виконкому Бердянської міської ради Бочкової Н.М. про виконання заходів щодо наповнення доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків у 2017 році взяти до уваги (додається).

 

2. Затвердити заходи щодо виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків у 2018 році (далі заходи), що додаються.

 

3. Керівникам структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради та рекомендувати Бердянському управлінню ГУ ДФС у Запорізькій області забезпечити виконання заходів та інформувати виконком Бердянської міської ради про хід виконання заходів щомісяця до 08 числа, наступного за звітним.

 

4. Координацію роботи з виконання заходів покласти  на фінансове управління виконкому Бердянської міської ради.

5. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.03.2017 №73 „Про затвердження заходів щодо виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків у 2017 році” зняти з контролю як таке, що виконане в цілому.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів ради.

 

  

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

13.03.201871Про здійснення публічних закупівель у 2017 році

Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника відділу тендерних закупівель виконкому Бердянської міської ради Бойко Я.В. про здійснення публічних закупівель у Бердянській міській раді у 2017 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що відповідно до Закону України „Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 №922-VІІI (далі - Закон), з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері публічних закупівель шляхом досягнення максимальної економії державних коштів та ефективного їх використання, забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників, а також ефективного та прозорого використання державних коштів розпорядниками бюджетних коштів Бердянської міської ради (далі - розпорядники), відділом тендерних закупівель виконкому (далі - відділ) проведено роботу щодо організації та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, а також координацію проведення публічних закупівель розпорядниками.

Головною метою та пріоритетними напрямками діяльності відділу тендерних закупівель є створення умов для ефективного функціонування системи закупівель у Бердянській міській раді, зростання конкуренції та забезпечення прозорості у цій сфері.

На сьогодні розпорядниками Бердянської міської ради створені і діють 12 тендерних комітетів.

Аналіз функціонування системи публічних закупівель проведено на підставі даних порталу Prozorro.

Усього в 2017 році здійснено роботу з координації та організації проведення розпорядниками бюджетних коштів 108 процедур із закупівель за державні кошти, з урахуванням частин предмету закупівлі.

Упродовж бюджетного року основною конкурентною процедурою залишилася процедура відкритих торгів, питома вага якої становить 80 % від загальної кількості проведених торгів. Усього за 2017 рік проведено 86 процедур відкритих торгів.

Частка неконкурентних процедур закупівель склала 20% або 22 закупівлі. Істотна кількість неконкурентних процедур торгів пояснюється тим, що закупівля комунальних послуг (постачання теплової енергії, електрична енергія) підпадає під дію Закону та проводиться із застосуванням переговорної процедури закупівлі.

Загальна річна сума державних коштів, запланованих замовниками у звітному періоді для закупівель за державні кошти, становила 205,3 млн. грн. За результатами проведення закупівель укладено договорів на загальну суму 191,1 млн. грн.       

Усього у торгах взяли участь 293 учасника, з них переможцями торгів визнано 108. На одну конкурентну процедуру торгів у середньому припадає 2,7 пропозицій, що забезпечило достатній рівень конкуренції.

Сума економії державних коштів протягом звітного періоду внаслідок проведення процедур закупівель за Законом склала 14,2 млн. грн. або 6,9 % від очікуваної вартості закупівель.

Завдяки організованій роботі з планування закупівель, розпорядники протягом року мали змогу своєчасно здійснювати фінансування за договорами про закупівлю, в тому числі і на закупівлю товарів і послуг на невідкладні потреби.

У 2017 році серед соціально важливих здійснено такі закупівлі, як:

- продукти харчування для дошкільних закладів міста (м'ясо, молочні продукти, хліб, овочі тощо) на суму 9,2 млн.грн.;

- послуги з харчування школярів молодших класів, хворих дитячої та міської лікарень на суму 5,3 млн.грн.;

- мультимедійні дошки для шкіл міста на суму 1,2 млн. грн.;

- стоматологічні послуги для пільгових категорій населення міста на суму 4,7 млн.грн;

- медикаменти та медичне обладнання для лікарень міста на суму 19,9 млн.грн;

- капітальний ремонт доріг в м. Бердянськ на суму 12,9 млн.грн.;

- капітальний ремонт дорожнього покриття по пр. Східному від вул. Володимира Довганюка до вул. Горького в м.Бердянськ на суму 35,09 млн.грн.;

- капітальний ремонт тротуарів міста на суму 4,03 млн.грн.;

- спец. техніка для міста на суму 4,05 млн. грн.;

- капітальний ремонт віконних та дверних прорізів шкіл міста та дитячих навчальних закладів на суму 21,5 млн. грн.;

- послуги із надання санаторно-курортного лікування пільговим категоріям населення на суму 1,2 млн. грн.

Важливим напрямком координації закупівель є організація роботи конкурсної комісії із закупівель та підготовка матеріалів для організації та проведення конкурсів з визначення постачальників (виконавців) товарів, робіт та послуг за державні кошти (далі - Конкурси) на суми коштів, розмір яких не підпадає під дію Закону.

Так, за 2017 рік організовано та проведено 50 засідань комісії, розглянуто 691 питання. Загальна річна сума бюджетних коштів, запланованих замовниками у звітному періоді для закупівель, становила 97,7 млн. грн. За результатами проведених Конкурсів було укладено договорів на суму 96,5 млн. грн. бюджетних коштів, отримано економію у розмірі – 1,2 млн.грн. або 1,2 %.

Загальна економія бюджетних коштів за результатами укладених договорів розпорядниками бюджетних коштів складає 15,4 млн.грн.

Враховуючи вищевикладене, з метою виконання вимог Закону України „Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 №922-VІІI, досягнення максимальної економії та ефективності від використання державних коштів, застосування конкурентних процедур, здійснення ефективного контролю за використанням бюджетних коштів та виконанням договорів, з метою підвищення рівня запровадження основних вимог Положення про координацію публічних закупівель, затвердженого рішенням виконкому Бердянської міської ради від 09.08.2016 №21, керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В и р і ш и в:

 

1. Інформацію в.о. начальника відділу тендерних закупівель виконкому Бердянської міської ради Бойко Я.В. про здійснення публічних закупівель у Бердянській міській раді у 2017 році взяти до уваги.

2. Відділу тендерних закупівель виконкому Бердянської міської ради (Бойко Я.В.):

2.1. Здійснювати роботу щодо координації закупівель, у тому числі шляхом розробки та перевірки проектів тендерної документації, визначення предмету закупівлі відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 (зі змінами), додатків до річних планів закупівель на 2018 рік та змін до них, змін до законодавства, оголошень про проведення конкурсних закупівель на очікувані суми, що не підпадають під дію Закону.

2.2. Затребувати від розпорядників коштів щомісячного надання звітів:

- про здійснення закупівель за договорами, укладеними за результатами процедур закупівель, з наростаючим підсумком, з урахуванням відмінених торгів або таких, що не відбулися;

- про здійснення закупівель за прямими договорами з наростаючим підсумком, з урахуванням договорів, які не виконані або розірвані.

2.3. У паперовому та/або електронному вигляді надавати розпорядникам бюджетних коштів інформацію про зміни до законодавства.

3. Зобов’язати керівників - розпорядників бюджетних коштів:

3.1. Щомісяця до 07 числа надавати до відділу тендерних закупівель виконкому Бердянської міської ради інформацію у вигляді звітів, зазначених у п.2.2. цього рішення за формою, розробленою у відділі.

3.2. Надавати до відділу тендерних закупівель виконкому Бердянської міської ради проекти річних планів закупівель та додатки до них, проекти тендерної документації та звіти щодо здійснення процедур закупівель для впровадження відділом координації закупівель у межах наданих повноваженнь.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.03.2017 №75 „Про здійснення державних закупівель у 2016 році” зняти з контролю як таке, що виконано в цілому.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г., Дєєву О.О., Дойнову Ю.В., керуючого справами виконкому Бердянської міської ради Кочубей О.С. у межах наданих їм повноважень.

 

 

 

Міський голова                                                                          В.П. Чепурний

 

 

 

 

 

 

 

 

13.03.201872Про стан виконання у 2017 році Програми розвитку курортно-рекреаційної зони та туризму в місті Бердянську на 2017-2020 роки

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу курортно-готельної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради                  Бичкової О.І. про стан виконання у 2017 році Програми розвитку курортно-рекреаційної зони і туризму в місті Бердянську на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.04.2017 № 111, виконавчий комітет міської ради зазначає, що на виконання заходів Програми проведено певну роботу.

Програма розвитку курортно-рекреаційної зони і туризму в місті Бердянську на 2017-2020 роки (далі Програма) є комплексним підходом у реалізації державної політики в курортній та туристичній галузях міста, сприяє збереженню та розвитку курортно-рекреаційних територій.

З метою реалізації повноважень у сфері туризму та курортів на державному рівні було створено Раду туристичних міст України, до складу якої увійшов і Бердянськ. У рамках засідань, організованих Департаментом туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, відбувається обмін досвідом і співпраця щодо вирішення нагальних проблем розвитку туризму та курортів. Взято участь в обговоренні проекту Стратегії розвитку туризму, надано пропозиції щодо створення на державному рівні Адміністрації курортів державного значення, поліпшення залізничного сполучення до міста Бердянська, що посприяло збільшенню пасажиропотоку та кількості туристів.

Відділ курортно-готельної діяльності виконкому Бердянської міської ради здійснює координацію діяльності санаторно-курортних, оздоровчих та туристичних закладів щодо дотримання чинного законодавства в галузі туризму та курорту. Під час підготовки та проведення курортного сезону проходили наради, семінари з питань організації та забезпечення умов безпечного відпочинку. В свою чергу, заклади розміщення поліпшують якість надання послуг, проводять лабораторні  дослідження питної води, продуктів харчування, морської води, піску, шумового навантаження тощо. Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку пройшли державну атестацію та мають відповідну категорію.

З метою упорядкування та обліку закладів санаторно-курортного, оздоровчого та готельного типу, що розташовані на території міста Бердянська, та з метою створення єдиного реєстру закладів проводиться їх інвентаризація. Спільно з відповідними організаціями проведено консультативні рейди для осіб, які у власних приватних будинках надають послуги з тимчасового розміщення неорганізованим відпочиваючим.

Для інформування мешканців та гостей міста про послуги оздоровлення, відпочинку та події, що відбуваються в місті, постійно оновлювався міський інформаційний туристичний сайт www.berdyansk.travel.

            Для популяризації Бердянська як курортного міста, поширення інформації про його лікувальні властивості та курортно-туристичний потенціал представники санаторно-курортних, оздоровчих та готельних закладів, туристичних фірм брали участь у різноманітних заходах. Місто Бердянськ було представлено на туристичних виставках України та міжнародних виставках. Було реалізовано заходи Програми проведення рекламної кампанії міста Бердянська на 2017 рік.

            З метою популяризації об'єктів культурної спадщини відділом культури виконкому Бердянської міської ради було проведено роботу щодо встановлення трьох меморіальних дошок, обстежено 33 пам'ятки історії та культури, які включено до маршруту пішохідних екскурсій містом.  Для гостей та мешканців міста було проведено понад 100 фестивалів, культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів, виступів творчих колективів. Для поліпшення якості надання туристам та мешканцям міста культурно-розважальних послуг проводяться ремонтні роботи закладів культури.

У рамках Програми здійснюються заходи, що сприяють розвитку інфраструктури курортно-рекреаційної зони. Так, у 2017 році проведено роботи з реконструкції систем водопостачання та каналізування міста, з поточного ремонту зливостоків. Постійно проводяться  заходи з благоустрою міста, приведення у відповідність до вимог чинного законодавства пляжних територій міста, визначено та затверджено місця для масового відпочинку людей на воді.

            З метою збереження існуючої мережі автомобільних доріг, забезпечення задовільних умов руху автотранспорту та безпеки дорожнього руху було виконано поточний ремонт доріг у мікрорайонах міста. Оновлено 35 транспортних засобів, що здійснюють пасажирські перевезення в місті.

            Проведено низку заходів щодо організації залізничного сполучення з іншими містами України. Так, у літній період було відновлено та організовано нове сполучення з містами Київ, Мінськ, Львів, Харків, Кременчук, Суми, Дніпро, Кривий Ріг, Тернопіль, Вінниця, Хмельницький та ін.

            Слід зазначити, що функції замовника по заходах з будівництва берегоукріплюючих споруд по вул. Приморській; реконструкції  берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Горького; реконструкції берегоукріплюючих споруд по вул. Набережній (від вул. Чубаря до пров. Рибацького) (ІІ черга) передано до департаменту капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації.

У 2018 році планується продовжити виконання заходів з будівництва другої нитки напірного каналізаційного колектору від КНС № 5; технічного переоснащення на насосних станціях водовідведення КНС № 3, КНС № 9, КНС № 21; реконструкції берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній тощо.

Враховуючи вищезазначене, згідно зі ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

            1. Інформацію начальника відділу курортно-готельної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради Бичкової О.І. про виконання у 2017 році Програми розвитку курортно-рекреаційної зони та туризму в місті Бердянську на 2017-2020 роки взяти до уваги.

            2. Управлінню земельних відносин  виконавчого комітету Бердянської міської ради (Боханова Н.М.) тримати на контролі питання організації та встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон у межах міста Бердянська Запорізької області.          

            3. Керівникам підприємств, закладів та установ, структурним підрозділам виконавчого комітету Бердянської міської ради неухильно виконувати заходи з реалізації Програми.

            4. Відділу курортно-готельної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради (Бичкова О.І.) провести роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання щодо облаштування об'єктів курортно-туристичної інфраструктури засобами для забезпечення потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

            5. Структурним підрозділам виконавчого комітету Бердянської міської ради, а саме: управлінню земельних відносин (Боханова Н.М.), управлінню житлово-комунального господарства, управлінню капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду (Лі О.І.), відділу сім'ї, молоді та спорту (Шумілов В.Г.), відділу культури (Шостак М.О.), відділу реклами курорту та туризму (Міщенко В.В.), прес-службі міської ради та виконавчого комітету (Єгорова І.О.) передбачити фінансування заходів програми в бюджетних Програмах на 2018 рік.

            6. Рекомендувати Бердянському Управлінню ГУ ДФС у Запорізькій області провести роботу з особами, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання) індивідуальних та колективних засобів розміщення “приватного сектору”, в частині оформлення державної реєстрації та декларування доходів у межах наданих повноважень, згідно з чинним законодавством.

            7. Рекомендувати оперативному управлінню Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області вживати відповідні заходи реагування до осіб, які надають послуги з тимчасового розміщення, в частині відповідальності за надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) без державної реєстрації у межах наданих повноважень, згідно з чинним законодавством.

            8.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Холода О.О.

 

 

Міський голова                                                                В.П. Чепурний

 

 

 

13.03.201873Про роботу Центру дитячо-юнацької творчості імені Євгенії Максимівни Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області за 2016-2017 навчальний рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Центру дитячо-юнацької творчості імені Євгенії Максимівни Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області (далі - ЦДЮТ)  Балабана О.К. про  роботу ЦДЮТ за 2016-2017 навчальний рік, згідно зі ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на виконання норм частини 3 ст. 53 Конституції України про забезпечення розвитку позашкільної освіти  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію директора Центру дитячо - юнацької творчості імені             Євгенії Максимівни Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області  Балабана О.К.  про роботу закладу в 2016-2017  навчальному році взяти до уваги (додається).

  2. Директору  Центру  дитячо-юнацької  творчості імені Євгенії Максимівни Руднєвої  відділу  освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області Балабану О.К.:

  2.1. Здійснювати моніторинг стану позашкільної освіти на регіональному та державному рівнях для стратегічного та концептуального розвитку  підпорядкованого закладу освіти, вносити пропозиції щодо впровадження  інноваційних форм в освітній процес закладів освіти міста.

  2.2. Забезпечити збереження  мережі  гуртків ЦДЮТ, вжити  заходів щодо популяризації позашкільної освіти міста, постійно збільшувати контингент  вихованців Центру, охоплюючи позашкільною освітою більший відсоток дітей, підлітків та молоді громади міста Бердянська.

  2.3. Здійснювати заходи з поліпшення матеріально-технічної бази закладу.

  3. Контроль  за  виконанням цього рішення  покласти на заступника міського   голови з питань діяльності виконавчих органів  ради  Дойнову Ю.В.

 

Міський голова                                                                 В.П. Чепурний

 

 

13.03.201874Про затвердження плану роботи з кадрами і підготовки кадрового резерву у виконавчому комітеті Бердянської міської ради у 2018 році

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу кадрів та нагород виконавчого комітету Бердянської міської ради Балакіної І.Є. про виконання плану роботи з кадрами у виконавчому комітеті у 2017 році, з метою забезпечення виконання вимог Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” й чинного законодавства з питань запобігання корупції, ефективного вирішення питань кадрового забезпечення виконавчого комітету, згідно зі ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити план роботи з кадрами і підготовки кадрового резерву у виконавчому комітеті Бердянської міської ради у 2018 році (додається).

         2. Керівникам управлінь, служб та відділів виконавчого комітету  Бердянської міської ради здійснити заходи щодо забезпечення виконання затвердженого плану, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

 

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів виконкому – управлінь: праці та соціального захисту населення Токмань Н.А., фінансового Бочковій Н.М., житлово-комунального господарства Калагірєвій Г.В., капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду Лі О.І., економічного розвитку Орловій Ю.В.; відділів: охорони здоров’я Марч Т.І., освіти Липському В.М., культури Шостаку М.О., сім’ї, молоді та спорту Шумілову В.Г. та Управління комунальної власності Бердянської міської ради Тахтаджиєвій-Поклад А.І.:

3.1. До 25.03.2018 року розробити і затвердити плани роботи з кадрами та підготовки кадрового резерву у 2018 році у підпорядкованих підрозділах.

         3.2. До 31.12.2018 року проаналізувати виконання планів, зазначених у пункті 3.1 цього рішення, та про результати проінформувати відділ кадрів та нагород виконавчого комітету Бердянської міської ради.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.03.2017 №77 „Про затвердження плану роботи з кадрами і підготовки кадрового резерву виконкому Бердянської міської ради у 2017 році” зняти з контролю як таке, що виконано в цілому.

 

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                             В.П. Чепурний

 

 

 

13.03.201875Про нагородження членів територіальної громади

            На підставі наданих клопотань, керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, згідно з Порядком представлення до нагородження та вручення нагород у виконавчому комітеті Бердянської міської ради, затвердженим рішенням виконкому Бердянської міської ради від 11.07.2017 № 222, Положенням про відзнаку виконавчого комітету Бердянської міської ради – знак „Почесний орден міста” та Положенням про відзнаку виконавчого комітету Бердянської міської ради – медаль „За вагомий внесок у розвиток міста”, затвердженими рішенням виконкому Бердянської міської ради від 11.07.2017 № 221, виконавчий комітет  Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Нагородити членів територіальної громади міста Бердянська відзнаками виконавчого комітету Бердянської міської ради – знаком „Почесний орден міста” та медаллю „За вагомий внесок у розвиток міста” згідно з додатком.

 

2. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на  керуючого справами  виконкому Кочубей О.С. 

        

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

13.03.201876Про затвердження переліків об'єктів і заходів, фінансування яких у 2018 році здійснюватиметься за рахунок залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворилися на кінець 2017 року, по м.Бердянськ Запорізької області

Керуючись ст. 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 24 Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік”, згідно з розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 №310-р, від 12.07.2017 №463-р, від 27.09.2017 №689-р щодо деяких питань розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, постановами Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 №106 „Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій зі змінами”, від 18.05.2011 №520 „Про затвердження Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних програм (проектів)” зі змінами, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити переліки об'єктів і заходів, фінансування яких у 2018 році здійснюватиметься за рахунок залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворилися на кінець 2017 року, по м.Бердянськ Запорізької області (додаються).

2. Управлінню житлово-комунального господарства (Архінос О.О.) та управлінню капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконкому Бердянської міської ради (Лі О.І.) щомісяця в останній день звітного місяця надавати інформацію управлінню економічного розвитку виконкому Бердянської міської ради про використання залишків субвенції у розрізі об'єктів і заходів.    

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О., Горячова Г.Г.  у  межах наданих повноважень.

 

 

Міський голова                                                               В.П.Чепурний

 

 

13.03.201877Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ, у новій редакції

              Згідно зі ст. 40  Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», рішенням двадцять шостої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 27.04.2017 № 32 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ», ст. 70 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі подання суб’єкта надання адміністративних послуг – Бердянського міського управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, з метою надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ у відповідності до вимог чинного законодавства виконавчий комітет  Бердянської міської ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Внести зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ, затвердженого рішенням двадцять шостої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 27.04.2017 № 32 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ», затвердивши його у новій редакції (додається).

2. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.10.2017 № 330 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ, у новій редакції», від 09.01.2018 №5 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.10.2017 № 330» визнати такими, що втратили чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                               В.П. Чепурний

 

 

13.03.201878Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 19.04.2016 № 120 „Про затвердження нового складу Координаційної ради з питань підвищення енергоефективності при виконавчому комітеті Бердянської міської ради”

Згідно зі ст. ст. 27, 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до складу Координаційної ради з питань підвищення енергоефективності (далі – Координаційна рада), затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 19.04.2016 № 120, а саме:

1.1. Вивести зі складу Координаційної ради Адонкіну Л.Л., Білоусова А.А., Карпенка О.С., Криворучко Н.В., Лазуренко Н.О., Фойт О.А., Юрченка О.С.

1.2. Ввести до складу Координаційної ради:

- Кочубей О.С., керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради;

- Липського В.М., начальника відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради;

- Марч Т.І., начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Бердянської міської ради;

- Нішаналієва А.А., завідувача сектору енергозбереження виконавчого комітету Бердянської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

Міський голова                                                                В.П. Чепурний

 

 

 

13.03.201879Про затвердження фінансового плану КП “Бердянськекотранс” БМР на 2018 рік

Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

       1. Затвердити фінансовий план комунального підприємства “Бердянськ-екотранс” Бердянської міської ради (далі — КП “Бердянськекотранс” БМР)  на 2018 рік (додається).

       2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора КП “Бердянськекотранс” БМР  Братенькова І.С.

       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                В.П. Чепурний

 

 

13.03.201880Про затвердження фінансового плану КП БМР «Рятувально - водолазна служба» на 2018 рік

Керуючись ст. 17, ч.1 ст. 52, ч.6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 28.04.2016 № 2 “Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 № 55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

       1. Затвердити фінансовий план комунального підприємства Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба»  на 2018 рік (додається).

       2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора комунального підприємства Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба» Врублевського О.Д.

       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                   В.П. Чепурний

 

 

 

13.03.201881Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Бердянської міської ради “Міськліфт” на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства Бердянської міської ради “Міськліфт” на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора комунального підприємства Бердянської міської “Міськліфт” ради Пеліванова С.М.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                      В.П.Чепурний

 

 

13.03.201882Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Бердянської міської ради «Житлосервіс-2а” на 2018

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства Бердянської міської ради “Житлосервіс-2а” на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора комунального підприємства Бердянської міської ради “Житлосервіс-2а” Якимця В. В.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г. Г.

 

 

 

Міський голова                                                                      В.П. Чепурний

 

 

13.03.201883Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ” Бердянської міської ради” на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська,  рішенням десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства “Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ” Бердянської міської ради” на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора комунального підприємства “Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ” Бердянської міської ради” Бабич А.М.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

 

13.03.201884Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, рішенням десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити фінансовий план Комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради (далі — КПТІ БМР) на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора КПТІ БМР Сушко С.А.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

13.03.201885Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Аптека № 195» Бердянської міської ради на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, рішенням десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити  фінансовий  план  комунального  підприємства «Аптека № 195» Бердянської міської ради  на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора комунального  підприємства «Аптека № 195» Бердянської міської ради  Яковлєву О.М.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

13.03.201886Про скасування дозволів на розміщення рекламних конструкцій, виданих ТОВ “Інформаційна група “Про100”, до закінчення строку їх дії

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції, затвердженим рішенням шістдесят першої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 30.07.2015 №10,  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.На підставі письмової заяви ТОВ “Інформаційна група “Про100” (м.Бердянськ, Мелітопольське шосе, буд.20, код ЄДРПОУ 32994164) від 29.01.2018 вих.№115 (вхід.№0579/28-04 від 29.01.2018) та згідно з п.9.1.1. “Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції” скасувати до закінчення строку дії дозволи, а саме:

1.1.Дозвіл №17/08, виданий на підставі рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.05.2016 №186, на розміщення рекламної  конструкції  типу “біг-борд”  по вул.Нагірній, навпроти приватного сектору, конструкція №1.

1.2.Дозвіл №18/08, виданий на підставі рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.05.2016 №186, на розміщення рекламної  конструкції  типу “біг-борд” по вул.Нагірній, навпроти приватного сектору, конструкція №2.

Дію договорів №17/08, №18/08 від 10.05.2016 року на тимчасове   користування  місцем  під зазначеними  рекламними конструкціями припинити.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                                В.П.Чепурний

 

 

13.03.201887Про надання дозволів на розміщення рекламних конструкцій ФОП Македонському А.В.

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції, затвердженим рішенням шістдесят першої сесії Бердянської  міської ради VI скликання від 30.07.2015 №10, на підставі письмових заяв ФОП Македонського А.В. від 17.01.2018 №1519, № 1520, №1522,  № 1523  виконавчий комітет  Бердянської  міської  ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати дозволи на розміщення рекламних конструкцій типу  “холдер”, на опорах освітлення, ФОП Македонському Андрію Валерійовичу (м.Бердянськ, вул.(...) строком дії на п'ять років з дати прийняття цього рішення, за наступними адресами:

- вул.Центральна, в районі будинку №13;

-вул.Софіївська, в районі СМ “Сільпо”;

-вул.Північна/вул.Софіївська, конструкція №1;

-вул.Північна/вул.Софіївська, конструкція №2.

2.ФОП Македонському А.В.:

2.1.Виконати установку та монтаж рекламних конструкцій після отримання дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами згідно із затвердженим зразком з необхідними додатками.

2.2.Забезпечити маркування із зазначенням розповсюджувача реклами, номером його телефону, дати видачі дозволів  та строку їх  дії.

3.Зобов’язати ФОП Македонського А.В. виконувати п.7.3. “Правил благоустрою,   забезпечення    чистоти,    порядку    та   додержання    тиші    в  громадських місцях міста Бердянська (в новій редакції)”, затверджених   рішенням  двадцять п'ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради  VI скликання  від  30.05.2012 №5.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.

 

 

 

 

13.03.201888Про втрату статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.03.201889Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.03.201890Про збереження за дитиною права на житло

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.03.201891Про визначення місця проживання малолітньої дитини

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.03.201892Про розгляд заяв

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.03.201893Про розгляд заяв

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах підопічних.

13.03.201894Про організацію і проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні-травні 2018 року та заходи щодо його забезпечення

Згідно зі ст. 36 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352 ,,Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, на виконання Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 ,,Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Призов придатних за станом здоров’я до військової служби  громадян України чоловічої статі 1991-1998 років народження, які мешкають у місті Бердянську і які до дня відправлення у військові частини досягли 20 років і не мають права на відстрочку, громадян старшого призовного віку, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу та їх відправлення до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань, провести з 02 квітня по 31 травня 2018 року.

 

2. Для проведення призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні-травні 2018 року:

2.1. Затвердити склад міської призовної комісії в основному складі:

 

Холод О.О.

-

секретар  міської  ради,  голова  призовної  комісії

 

Малашта Г.В.

-

медсестра    КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської міської ради, секретар  призовної    комісії

Члени комісії:

 

 

 

Байрак Н.В.

-

методист з питань психологічного супроводу методичного кабінету відділу освіти виконкому Бердянської міської ради

Безруков К.В.

-

заступник начальника  Бердянського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Запорізькій області (за згодою)

Ієговська М.І.

-

головний спеціаліст відділу освіти виконкому      Бердянської міської ради

Першин В.В.

-

командир   військової   частини  А2019  (за згодою)

Попов В.С.

-

лікар  КУ  „Бердянське  територіальне  медичне об’єднання” Бердянської міської ради, який організовує роботу медичного  персоналу  щодо медичного огляду призовників

Роговий В.М.

-

військовий       комісар       Бердянського      ОМВК

 

 

 

2.2. У разі хвороби або відсутності з інших поважних причин призначених членів міської призовної комісії затвердити резервний склад міської призовної комісії:

 

 Дойнова Ю.В.

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  органів  ради,  голова  призовної  комісії

Топчієнко Н.М.

-

медична сестра КУ „Бердянське територіальне медичне    об’єднання”  Бердянської  міської  ради,  секретар призовної комісії

Члени комісії:

 

 

 

Копейко С.Л.

-

заступник  командира військової частини А2019 (за згодою)

Кучер В.В.

-

начальник сектору Бердянського  відділу поліції ГУ Національної поліції України в Запорізькій області (за згодою)

Сердюк М.О.

-

т.в.о. заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Бердянського ОМВК

Синєок А.М.

-

провідний спеціаліст відділу освіти виконкому Бердянської міської ради

Харченко М.М.

-

лікар-хірург  КУ  ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської  міської ради, який організовує роботу медичного персоналу  щодо медичного огляду призовників

3. Провести медичний огляд призовників та засідання призовної комісії, здачу аналізів, проходження інших досліджень за графіком згідно з додатком 1.

 

4. Бердянському об’єднаному міському військовому комісаріату  (Роговий В.М.), відділу охорони здоров’я виконкому Бердянської міської ради (Марч Т.І.), КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської міської ради (Пулькіна О.Ю.) та КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання” Бердянської міської ради (Єгоров Д.В.) відповідно до чинного законодавства, у межах асигнувань:

4.1.  Провести в період з 15 березня до 31 травня 2018 року попередній медичний огляд, додаткові медичні обстеження призовників, які підлягають призову на строкову військову службу.

4.2. Виділити кваліфікованих лiкарiв, якi мають практичний досвiд медичного огляду призовників, та молодший медичний персонал згідно з додатком 2.

4.3.  Перед медичним оглядом усім призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, провести загальні аналізи, серологічний аналіз крові на антитіла до вірусу імунодефіциту людини, антиген до вірусу гепатиту “В”, антитіла до вірусу гепатиту “C”, реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном, а також визначити групу крові та резус-належність, провести флюорографічне обстеження органів грудної клітки, профілактичні щеплення у відповідності до календаря профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження.

4.4. Виділити на призовну дільницю необхідну кiлькiсть медикаментів, медичних інструментів та майно згідно з вимогами медичної комісії.

4.5. Забезпечити позачергове, безкоштовне, стаціонарне та амбулаторне обстеження і лікування призовників у встановлені призовною комісією строки в лікувальних закладах міста, виділити необхідну кількість ліжок, не допускати перенесення строків обстеження та у триденний строк після завершення обстеження передавати у військовий комісаріат оформлені акти обстеження призовників.

4.6. Забезпечити проходження флюорографії та проведення аналізів призовникам і передачі їхніх результатів у міськвійськкомат.

4.7. До 20.03.2018 року надати до військового комісаріату сигнальні списки призовників, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, венеричних, інфекційних захворювань, захворювань шкіри, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів тощо.

4.8.  Видавати картки амбулаторного хворого (форма №25)  з вкладними листками до них (форма №25-Ю), в які повинно бути внесено всі необхідні записи щеплень за вимогою військового комісаріату.

4.9. Розташувати призовну комісію та лікарів-спеціалістів медичної комісії призовників на об’єднаній призовній дільниці, яка розташована за адресою: вул. Захисників України, буд.36, та здійснити заходи щодо обладнання приміщень призовної дільниці.

4.10. Обладнати i забезпечити роботу стоматологічного кабінету в приміщенні об’єднаної призовної дільниці.

 

5. Затвердити перелік лікувальних закладів міста, до яких будуть направлятися призовники на додаткове медичне обстеження, згідно з   додатком 3.

 

6. Усім керівникам лікувальних закладів міста під час проведення призову  терміново повідомляти Бердянський ОМВК про призовників, які госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні.

 

7. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності:

7.1. Забезпечити своєчасну явку призовників на медичний огляд та призовну комісію згідно з повістками або за викликом міськвійськкомату.

       7.2.  До 26.03.2018 року відізвати призовників, які підлягають призову у квітні-травні 2018 року, з відпусток або відряджень.

7.3. Підготувати  і  видавати  призовникам  на  руки  об’єктивні характеристики.     

          

8. Рекомендувати начальнику Бердянського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Запорізькій області Фомічову О.М. згідно з чинним законодавством:

8.1. Забезпечити    підтримку    громадського    порядку   в   місцях   збору призовників і тих, хто їх проводжає, при відправці та на шляху їх руху до Запорізького обласного збірного пункту.

8.2. Створити оперативну групу та проводити розшук, затримання і доставку до військового комісаріату призовників, які ухиляються від явки на призовну комісію, відправки у війська та виконання військового обов’язку.

8.3. На період призову виділити за вимогою міськвійськкомату на призовну дільницю двох співробітників поліції, спецавтотранспорт для сприяння військовому комісаріату в розшуку, затриманні та доставці призовників, які ухиляються від явки на призовну комісію, відправки у війська та виконання військового обов’язку.

 

9. Керівникам підприємств,  установ і навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності для оформлення особових справ, облікових документів призовників на період призову виділяти (за згодою) у розпорядження військового комісаріату необхідну кількість технічних працівників зі збереженням посади та середнього заробітку за місцем роботи згідно з додатком 4.

 

10. На період з 15 березня до 01 червня 2018 року рекомендувати військовому комісару Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Роговому В.М., директору КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання”  Бердянської міської ради Єгорову Д.В., головному лікарю КУ,,Бердянський психоневрологічний диспансер” ЗОР Герцену Д.В., начальнику відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Липському В.М. створити позаштатну групу професійно-психологічного відбору (ППВ) призовників у складі: т.в.о. заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Сердюка М.О. - начальника групи професійно-психологічного відбору; головного спеціаліста відділення комплектування Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Макаренко О.В.- заступника начальника групи професійно-психологічного відбору; психолога від відділу освіти виконкому Бердянської міської ради (основний та резервний), лікаря-психіатра від КУ ,,Бердянський психоневрологічний диспансер” Запорізької обласної ради, лікаря-невропатолога від КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання” Бердянської міської ради.

 

11. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у 10-денний термін з дня його прийняття.

 

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Холода О.О., відповідальність за виконання цього рішення покласти на військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Рогового В.М., керівників КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської міської ради Пулькіну О.Ю. та КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання” Бердянської міської ради  Єгорова Д.В.  у межах наданих повноважень.

 

 

 

 

Міський голова                                                                            В.П. Чепурний

 

13.03.201895Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради

          Керуючись п.п.4 п.б ст.38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, враховуючи лист КП “Бердянськекотранс” БМР від 08.02.2018 №119 у зв'язку з кадровими змінами у виконкомі виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.10.2016 №341 “Про визначення чисельності та затвердження нового складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради”, а саме:

1.1. Вивести зі складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради Капустіну Людмилу Львівну.

1.2. Ввести до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради Оргійця Олега Борисовича — заступника директора комунального підприємства “Бердянськекотранс” Бердянської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Бердянської міської ради, голову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради Холода О.О.

 

 

Міський голова                                                                               В.П. Чепурний

 

 

 

 

13.03.201896Про розгляд заяв та скарг на постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради

         Керуючись ст.ст. 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, розглянувши заяву громадянина Еріксона Едуарда Вікторовича від 22.02.2018 № 344/05.02-22 на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 20.12.2017 № 676, заяву громадянки Федорцової Ельвіри Миколаївни від 22.02.2018 №343/05.02-22 на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 21.02.2018 № 047, прийнятих відносно даних громадян, матеріали цих справ про адміністративні правопорушення, надані адміністративною комісією при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Поновити строк оскарження постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради про накладення адміністративного стягнення від 20.12.2017 № 676 відносно громадянина Еріксона Е.В.

2. Змінити заходи стягнення, встановлені на підставі постанов адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, а саме:

2.1. За постановою від 20.12.2017 № 676 про накладення на Еріксона Е.В. адміністративного стягнення за ст. 152 КУпАП у розмірі 1360,00 грн., визнати його винним у скоєні правопорушення, але у зв'язку з малозначністю адміністративного правопорушення на підставі ст. 22 КУпАП, звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, провадження по справі закрити.

2.2. За постановою від 21.02.2018 № 047 про накладення на Федорцову Е.М. адміністративного стягнення за ст. 152 КУпАП у розмірі 1360,00 грн., визнати її винною у скоєні правопорушення, але у зв'язку з малозначністю адміністративного правопорушення на підставі ст. 22 КУпАП, звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, провадження по справі закрити.

3. Юридичному управлінню виконавчого комітету Бердянської міської ради (Сорока Р.Ю.) повідомити даних громадян про результати розгляду їх заяв.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Бердянської міської ради, голову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради Холода О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

 

13.03.201897Про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету у 2018 році

         Відповідно до ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.3 ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  №710 "Про ефективне використання державних коштів", з метою економного та раціонального використання бюджетних коштів виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету у 2018 році (додаються).

2. Керівникам бюджетних установ, структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради – головним розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити виконання заходів та інформувати фінансове управління виконкому Бердянської міської ради про хід виконання заходів щокварталу до 02 числа наступного за звітним періодом.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову О.О., Дєєву О.О., Горячова Г.Г., керуючого справами виконавчого комітету Кочубей О.С. в межах наданих їм  повноважень. 

 

 

Міський голова                                                                                В.П.Чепурний

 

 

 

28.02.201868Про встановлення КП БМР «Міськліфт» вартості технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт та вартості технічного обслуговування систем диспетчеризації

 Керуючись ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,   Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 № 369 «Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі звернення КП БМР «Міськліфт» від 22.01.2018 № 25 щодо  необхідності встановлення нової вартості  технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт та  технічного обслуговування систем диспетчеризації та  наданих підприємством відповідних розрахунків,  протоколів нарад робочої комісії з аналізу економічного обґрунтування   вартості   технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, розрахунки яких надає КП БМР «Міськліфт», від 30.01.2018, 26.02.2018 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Встановити КП БМР «Міськліфт» вартість  технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт згідно з додатком 1.

        2.Встановити КП БМР «Міськліфт» вартість технічного обслуговування систем диспетчеризації згідно з додатком 2.

3. Встановлена вартість технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за  один приведений ліфт та вартість технічного обслуговування систем диспетчеризації вступають в дію згідно з вимогами чинного законодавства.

4. КП БМР «Міськліфт» (Пеліванов С.М.) повідомити замовників, для яких підприємство виконує технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації  житлового фонду (перелік додається), про зміну їх вартості у відповідності  до вимог чинного законодавства.

5. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 01.02.2011 № 68 «Про  встановлення    КП  БМР «Міськліфт»     вартості      послуг    з    технічного  обслуговування  ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт», від 05.04.2011 № 191 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 01.02.2011 № 68», від 05.12.2017 №381 «Про встановлення КП  БМР «Міськліфт» вартості послуг з технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт».

5. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації в порядку, визначеному  чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г. та Плющій І.М. у межах наданих повноважень.

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

 

 

23.02.201867Про схвалення проекту рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”

     Відповідно  до  ст. 76  Бюджетного  кодексу України,  п.а) п.п.1 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 125 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1. Схвалити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”, що додається.

 

          2.  Начальнику фінансового управління виконкому Бердянської міської ради Бочковій Н.М. організувати подання проекту рішення міської ради щодо внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік” на розгляд позачергової сесії міської ради.

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Чепурного В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                             В.П. Чепурний

 

 

 

 

 

15.02.201866Про схвалення проекту рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”

     Відповідно  до  ст. 76  Бюджетного  кодексу України,  п.а) п.п.1 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 125 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1. Схвалити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”, що додається.

 

          2.  Начальнику фінансового управління виконкому Бердянської міської ради Бочковій Н.М. організувати подання проекту рішення міської ради щодо внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік” на розгляд позачергової сесії міської ради.

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Чепурного В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                             В.П. Чепурний

 

 

 

 

 

13.02.201822Про виконання Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ за 2017 рік та затвердження Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2018 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економічного розвитку  виконавчого комітету Бердянської міської ради Орлової Ю.В.  про  виконання у 2017 році  Плану заходів щодо захисту прав споживачів у   м. Бердянськ за 2017 рік та затвердження Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2018 рік, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що з метою забезпечення державної політики у сфері захисту прав споживачів у м. Бердянськ, дотримання контролю за виконанням чинного законодавства та вимог Закону України "Про захист прав споживачів" у сфері торгівлі, ресторанного господарства і послуг, виконання Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2017 рік управліннями та відділами виконавчого комітету Бердянської міської ради, установами міста Бердянська здійснювалися відповідні заходи.   

Керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

       1.  Інформацію начальника управління економічного розвитку виконкому Бердянської міської ради Орлової Ю.В. про виконання  Плану міських заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ за 2017 рік взяти до уваги (додається).

        2. Затвердити План міських заходів щодо захисту прав споживачів у         м. Бердянськ на 2018  рік (додається).

        3. Рішення виконкому Бердянської міської ради  від 14.02.2017 № 40 “Про виконання Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ за 2016 рік та затвердження Плану заходів щодо захисту прав  споживачів у м. Бердянськ  на 2017 рік ” зняти з контролю, як таке, що виконане  в цілому. 

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

 

  

 

   Міський голова                                                             В.П. Чепурний

 

 

 

13.02.201823Про виконання делегованих повноважень у 2017 році управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради (далі – Управління), головного архітектора міста Малиновської А.М. про виконання Управлінням делегованих повноважень у 2017 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що Управлінням спрямована робота на виконання делегованих повноважень органів місцевого самоврядування в галузі будівництва та у сфері регулювання земельних відносин, визначених ст.ст. 31, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». При виконанні делегованих повноважень Управління керується чинними законодавчими та нормативними актами України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями Бердянської міської ради, рішеннями виконавчого комітету Бердянської міської ради, розпорядженнями міського голови.

На виконання підпункту 2) пункту "б" ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в Управлінні створено відділ містобудівного кадастру. Співробітниками відділу формується містобудівний кадастр на постійній основі за принципами:

         - узгодженості завдань зі створення та розвитку містобудівного кадастру із завданнями створення та розвитку державного земельного кадастру, національної інфраструктури геопросторових даних та Національної програми інформатизації;

         - обов'язковості реєстрації та обліку в містобудівному кадастрі документів, необхідних для провадження містобудівної діяльності;

         - внесення відомостей до містобудівного кадастру на підставі та в порядку, визначеному Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" та цим Положенням;

         - єдності методології ведення містобудівного кадастру;

          - актуальності, достовірності, повноти, цілісності, точності та обґрунтованості інформаційних ресурсів містобудівного кадастру;

         - відкритості та доступності інформації з містобудівного кадастру, законності її одержання, поширення і зберігання;

         - безперервності внесення до містобудівного кадастру відомостей про об'єкти містобудування, що змінюються та інше.

         Протягом 2017 року відділом містобудівного кадастру Управління:

         1) зареєстровано 661 документ;

         2) внесено інформацію щодо меж земельних ділянок 409 об'єктів;

         3) підготовлено 86 розпоряджень міського голови щодо присвоєння поштових адрес;

         4) підготовлено 2 проекти рішень Бердянської міської ради щодо присвоєння назв вулиць, проїздів, площ;

         5) підготовлено кадастрових довідок з містобудівного кадастру:

         - для видачі містобудівних умов та обмежень 64 од.,

         - погодження меж земельних ділянок 302 од.

            На виконання підпункту 3) пункту "б" ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Управління здійснює в установленому порядку контроль за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій.

         Протягом 2017 року сектором моніторингу за використанням і розвитком територій міста Управління:

         1) розглянуто  306 звернень громадян щодо забудови земельних ділянок;

         2) взято участь у 50 виїзних засіданнях робочої комісії з огляду земельних ділянок, створеної розпорядженням міського голови від 19.01.2017 № 21-р;

         3) обстежено 241 земельну ділянку.

         Відповідно до підпункту 9) пункту "б" ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Управління погоджує проекти землеустрою шляхом надання відповідних висновків.

         Протягом 2017 року відділом планування та забудови міста Управління надано 20 висновків про погодження або відмову в погодженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

На підставі вищевикладеного, згідно зі ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади  міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

    1. Інформацію начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради, головного архітектора міста Малиновської А.М. про виконання управлінням делегованих повноважень у 2017 році згідно з Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні» взяти до уваги.

     2. Начальнику управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради, головному архітектору міста Малиновській А.М. забезпечити виконання відповідних статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та систематично аналізувати роботу управління щодо виконання делегованих повноважень.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О. 

        

  

 

Міський голова                                                                          В.П.Чепурний

 

 

 

13.02.201824Про виконання делегованих повноважень відділом ведення Державного реєстру виборців у 2017 році згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердянської міської ради (далі – відділ) Скорика А.В. про виконання делегованих повноважень у 2017 році, виконавчий комітет міської ради зазначає, що відділ у своїй діяльності керується Конституцією України та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та Центральної виборчої комісії, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови щодо виконання делегованих повноважень та власним положенням. Делеговані повноваження органів місцевого самоврядування у галузі здійснення заходів щодо ведення Державного реєстру виборців визначено в п. 5 ч. 2 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

         Основними завданнями відділу є ведення Державного реєстру виборців, до якого вносяться відомості про громадян України, які мають право голосу, а також складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, міського голови, всеукраїнських та місцевих референдумів.

         У своїй роботі відділ використовує Державний реєстр виборців (далі – Реєстр) – автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему, яка призначена для зберігання та обробки даних громадян, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст. 70 Конституції України.

         Відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» поновлення бази даних Реєстру здійснюється щомісячно на підставі відомостей періодичного поновлення, що подаються наступними суб’єктами: Бердянським міським відділом УДМС України у Запорізькій області, Бердянським міським відділом ДРАЦС ГТУЮ у Запорізькій області, Бердянською виправною колонією № 77, військовою частиною А2019, Бердянським міськрайонним судом Запорізької області, відділом охорони здоров’я виконкому, комунальною установою   «Територіальний   центр   соціального   обслуговування   (надання соціальних послуг)» Бердянської міської ради, відділом реєстрації місця проживання виконавчого комітету Бердянської міської ради та виконавчим комітетом Нововасилівської сільської ради. Всі органи, установи та організації надають такі відомості своєчасно у відповідності до законодавства.

      На виконання делегованих повноважень за звітний період опрацьовано 11447 рядків поданих відомостей.

     За результатами опрацювання відомостей періодичного поновлення та ініціативних відомостей (внесених за результатами перевірок, проведених з ініціативи відділу) проведено 558 наказів, згідно за якими: включено до Реєстру громадян, яким виповнилося 18 років – 44 особи, осіб, що набули громадянства України – 5, проведено змін виборчої адреси – 2946, знято з реєстрації — 3188 осіб, внесено зміни до Реєстру щодо померлих осіб – 2127, змінено персональні данні (зміни прізвища, ім’я, по батькові) – 882 особам, змінено місце народження або дату народження у зв’язку із виявленими помилками – 1036 особам, оброблено 20 кратних включень до Реєстру.

        За звітний період за результатами розгляду заяв громадян було включено до Реєстру 4 особи, проведено змін персональних даних виборців – 12 та змін у виборчій адресі – 12.

       За  запитами  громадян,  які  є  внутрішньо  переміщеними  особами  з тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей, у зв’язку із необхідністю оформлення в територіальних органах ДМС України документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, для підтвердження інформації щодо їх персональних даних видано 84 довідки про включення зазначених осіб до Реєстру.

     У 2017 році на виконання вимог законодавства та інших нормативно-правових актів у сфері діяльності відділу, відповідно до розпоряджень міського голови від 25.04.2017 № 29-аг “Про створення комісії з первинного категоріювання приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердянської міської ради” та № 30-аг “Про встановлення статусу з обмеженим доступом приміщенню відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердянської міської ради” було складено відповідний акт категоріювання приміщення, яким визначено ступінь обмеження доступу до інформації, що обробляється технічними засобами та/або озвучується на об’єкті, встановлено приміщенню відділу статус з обмеженим доступом та затверджено перелік осіб, які мають право доступу до приміщення відділу.

       Також, на виконання листа Запорізької обласної державної адміністрації, відповідно до розпорядження міського голови від 27.10.2017 № 85-аг “Про створення робочої комісії” у відділі проведено випробування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців” та за результатами аналізу впровадження технічних та організаційних заходів зі створення  комплексної системи захисту інформації у даній системі було складено відповідний протокол.

          У  2017  році  продовжено  роботу  щодо  ведення  паспортів  виборчих дільниць на постійній основі, включення нових будинків до меж виборчих дільниць тощо.

     Протягом звітного періоду до Центральної виборчої комісії внесено 3 подання щодо зміни меж постійних виборчих дільниць, за якими внесено 21 зміну до адресного регістру Реєстру.

         Станом на 31 грудня 2017 року у Реєстрі по місту Бердянську значилося: виборців – 92474 особи, недієздатних – 71 особа, нездатних самостійно пересуватися (НСП) – 1149 осіб, а також вулиць – 388, будинків – 14035.

         База даних Реєстру згідно із Законом України «Про Державний реєстр виборців» постійно поновлюється, що передбачає її періодичну або ініціативну актуалізацію, та готова до формування та виготовлення списків виборців у встановлений законодавством термін.

         На підставі вищевикладеного, згідно зі ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.      Інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету  Бердянської міської ради Скорика А.В. про виконання відділом делегованих повноважень згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» взяти до уваги.

2.      Начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердянської міської ради Скорику А.В. постійно контролювати виконування делегованих повноважень головними спеціалістами відділу.

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради Кочубей О.С.

 

 Міський голова                                                                        В.П. Чепурний

 

 

 

13.02.201825Про підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг у м.Бердянськ у 2017 році

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс” Лаби Л.П. про підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг у м.Бердянськ (далі - ЦНАП) у 2017 році, організацію діяльності якого здійснює відділ з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс”, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що робота ЦНАПу у 2017 році була спрямована на виконання вимог Закону України „Про адміністративні послуги”, в тому числі на виконання делегованих повноважень щодо надання адміністративних послуг, перелік яких затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р.

ЦНАП був утворений рішенням виконкому Бердянської міської ради від 22.05.2013 № 217 “Про затвердження Положення, Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг, тимчасового переліку адміністративних послуг, що надаються Центром”.

Робота ЦНАПу здійснюється на підставі рішень двадцять шостої сесії VIІ скликання Бердянської міської ради від 27.04.2017 №31 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних  послуг у м.Бердянськ», від 27.04.2017 №30 «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Бердянськ», від 27.04.2017 № 32 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються  через Центр надання адміністративних послуг у м.Бердянськ». Проект рішення Бердянської міської ради «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг у м.Бердянськ» пройшов процедуру прийняття регуляторного акта з аналізом регуляторного впливу із відповідним оприлюдненням проекту на сайті Бердянської міської ради. За результатами розгляду вищезазначеного проекту Державна регуляторна служба України листом від 14.03.2017 №1626/0/20-17 повідомила про відсутність пропозицій щодо вдосконалення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу до нього згідно з принципами державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

 

Зазначеними рішеннями встановлено режим роботи ЦНАПу, графік прийому суб’єктів звернень, вимоги до порядку взаємодії суб’єктів звернення з суб’єктами надання адміністративних послуг та адміністраторами ЦНАПу, вимоги до приміщення, розміщення інформації та інші вимоги чинного законодавства у сфері адміністративних послуг. Організація роботи, функціонування ЦНАПу покладається на відділ з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс” виконавчого комітету Бердянської міської ради.

З січня 2017 року по теперішній час відбулося значне збільшення обсягів послуг, які надаються через ЦНАП.

З 2013 по 2015 роки щорічно у середньому надавалось 9000 послуг (щомісяця – близько 750 звернень).  У 2017 році надано 26 141 послугу (щомісяця – близько 2200 звернень). Надано консультацій – більше ніж 50,0 тис. особам (близько 1/2 населення міста). З урахуванням надання консультацій, ЦНАП щомісяця відвідують близько 5000 осіб. Отже, кількість звернень до ЦНАПу зросла у порівнянні з минулими роками більш ніж у 3 рази.

Зростання пов’язане як із активністю суб’єктів звернень, так із розширенням переліку послуг, які надаються через ЦНАП м. Бердянськ. Якщо з 2013 по 2016 роки надавалось 113 послуг, то у 2017 році Переліком адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, затвердженим рішенням двадцять шостої сесії VIІ скликання Бердянської міської ради від 27.04.2017 №32 (далі - Перелік), затверджено вже 129 адміністративних послуг, у тому числі й з оформлення та видачі паспортних документів.

Найбільш популярними та запитуваними залишаються послуги з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання (36% від загального обсягу наданих послуг), надання довідок про склад сім’ї та про реєстрацію місця проживання (36%), послуги з отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (11%), послуги з реєстрації нерухомого майна (9%), послуги управління архітектури та містобудування (7%), управління земельних відносин (2%), послуги управління житлово-комунального господарства (2%), інші (4%).

У 2017 році від сплати адміністративного збору за платні адміністративні послуги, які надаються через ЦНАП, до міського бюджету надійшло 821,1 тис. грн. Від оформлення паспортних послуг до бюджету надійшло 2,2 млн. грн.

Наприкінці 2016 та на початку 2017 років компанією GIZ реалізований проект за дорученням Федерального Уряду Німеччини "Зміцнення можливості українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переселених осіб в Україні".

У ході реалізації проекту до відділу з надання адміністративних послуг "Єдиний офіс" Німецьким суспільством за засоби проекту була поставлена комп’ютерна та офісна техніка в комплекті - всього 12 комплектів. А також сенсорний термінал для реєстрації в електронній черзі, електронні табло для кожного адміністратора, дисплей електронної черги. Таким чином, міською владою у співпраці з компанією GIZ зроблено ще один крок назустріч мешканцям міста та суб’єктам господарювання.

З метою поліпшення якості надання адміністративних послуг, зменшення черги на їх отримання, а також запобігання її утворенню у ЦНАПі окремо виділено рецепцію, де заявникам надаються консультації щодо отримання адміністративних послуг згідно із Переліком послуг. Крім того, у приміщенні ЦНАПу надаються спеціалізовані консультації: з понеділка по п’ятницю з 8 до 15 години - щодо реєстрації нерухомого майна, у понеділок та четвер з 8 до 12 години - консультації з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів, по п’ятницях з 8 до 10 години консультують спеціалісти управління архітектури та містобудування, та з 10 до 12 години – спеціалісти управління земельних відносин.

На офіційному сайті Бердянської міської ради (http://bmr.gov.ua) створено розділ «Центр надання адміністративних послуг» з підрозділами: «Інформаційні карти ЦНАПу», «Новини ЦНАПу», «Електронна черга», «Послуги онлайн». На головній сторінці ЦНАПу зазначена інформація про ЦНАП, контакти адміністраторів, графік надання консультацій суб’єктами надання адміністративних послуг, графік прийому суб’єктів звернень, моніторинг надання адміністративних послуг, перелік та реквізити платних послуг, нормативні акти та інше.

У підрозділі „Інформаційні карти ЦНАПу” розміщено повний актуальний перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. До кожної адміністративної послуги прикріплена інформаційна карта із зазначенням переліку необхідних документів, терміну виконання та розміру оплати (у випадку, якщо послуга платна), а також бланк заяви. Отже, є можливість документи переглянути, роздрукувати самостійно, без відвідування ЦНАПу, та підготувати їх для  оформлення адміністративної послуги.

З метою доступності, мінімізації часу населення міста Бердянська для отримання адміністративних послуг через ЦНАП, у підрозділі «Електронна черга» створена можливість здійснити запис через Інтернет до електронної черги на визначений час і дату прийому в ЦНАПі.

Таким чином, кожен мешканець міста Бердянська зможе підібрати зручний для себе день і час відвідування ЦНАПу, заощадити свій час за рахунок попереднього надання інформації в режимі онлайн, та/або у відкритому доступі отримати необхідну інформацію про послуги та бланки заяв, а також записатися до електронної черги і в результаті зручно вирішити свої питання.

Крім того, у ЦНАПі надають так звані «швидкі послуги». Послуга «Інформаційна довідки з Реєстру нерухомого майна» надаються безпосередньо адміністратором під час звернення заявника, за одне відвідування.

У ЦНАПі згідно з графіком роботи надаються супутні послуги: ксерокопіювання, продаж канцтоварів. На початку 2018 року планується встановити платіжний термінал у приміщенні ЦНАПу для оплати платних послуг, перелік яких разом з реквізитами розміщено на стендах та на сайті Бердянської міської ради.

У 2017 році у  ЦНАПі постійно здійснювався моніторинг якості надання адміністративних послуг та оприлюднювалась звітність щодо кількості звернень суб’єктів господарської діяльності та громадян.

 

На виконання розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 19.04.2017 №176 „Про діяльність Центрів надання адміністративних послуг у Запорізькій області” проводилось анкетування відвідувачів ЦНАПу щодо якості надання адміністративних послуг. За результатами анкетування були виявлені проблемні питання щодо організації роботи ЦНАПу та надання адміністративних послуг, звіт надано до Запорізької облдержадміністрації. Основні проблеми та зауваження у сфері надання адміністративних послуг стосуються розмірів приміщення ЦНАПу, а також наявності черг. Споживачі послуг зазначали, що у місті Бердянську ЦНАП функціонує у приміщенні, яке мінімально пристосоване для обслуговування такої кількості населення та не відповідає вимогам стандарту «Належний ЦНАП» в частині «комфортне для відвідувачів приміщення», а саме: невеликі розміри приміщення для прийому, обслуговування та інформування громадян, відсутні умови для громадян з обмеженими можливостями (пандус, туалетна кімната), відсутні умови для відвідувачів з дітьми (відсутній дитячий куточок), мінімально задовільні умови для обслуговування (не передбачені стільці під час прийому), відсутнє кондиціювання повітря та опалення тощо.

         У 2017 році пріоритетом для ЦНАПу була організація надання нових адміністративних послуг з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі картки.

У тестовому режимі з 20 грудня 2017 р. після підключення закуплених виконавчим комітетом Бердянської міської ради за кошти міського бюджету та змонтованих робочих станцій з оформлення паспортних документів до каналу конфіденційного зв’язку у складі Національної системи конфіденційного зв’язку, підключення ЦНАПу до Єдиного державного демографічного реєстру, та укладення договору про співпрацю з УДМС України в Запорізькій області через ЦНАП надаються нові адміністративні послуги:

 

1. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку (послуга безкоштовна); у разі обміну, у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року або у формі картки.

2. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

 

За оформлення паспортів у ЦНАПі необхідно сплатити адміністративний збір. Реквізити для оплати вказаних послуг розміщено у ЦНАПі та на сайті Бердянської міської ради у розділі «Центр надання адміністративних послуг». Прийом громадян у ЦНАПі  проводиться за попереднім записом до електронної черги на сайті Бердянської міської ради та щодня за електронною чергою через термінал.

         Протягом 2017 року постійно проводились заходи з підвищення кваліфікації персоналу. Так начальник та адміністратори відділу з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» брали участь у таких заходах:

         1) практикумі з галузевої законотворчості та адвокасі (адміністративні послуги)  (02-03.03.2017 р., м. Київ);

2) конференції «Розвиток центрів надання адміністративних послуг, інтеграція соціальних послуг та допомога внутрішньо переміщеним особам» (22-23.03.2017 р., м. Харків);

3) тренінгу з підвищення правової грамотності у рамках програми «Покращення доступу до безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам та жителям віддалених районів Запорізької області» (03-04.04.2017 р., м. Бердянськ);

4) навчанні для отримання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів (Запорізька  філія державного підприємства «Національні інформаційні системи», 21.07.2017 р., м. Запоріжжя);

5) навчанні з оформлення та видачі паспортних документів у територіальному підрозділі Державної міграційної служби (01-29.09.2017 р., м. Бердянськ);

6) щомісячних скайп-тренінгах Головного управління юстиції у Запорізькій області з реєстрації нерухомого майна, громадських об’єднань, реєстрації фізичних та юридичних осіб;

7) курсах з підвищення кваліфікації для посадових осіб органів місцевого самоврядування при Запорізькій облдержадміністрації (2-тижневі курси: 18-29.09.2017 р.);

8) семінарі «Електронне врядування в українських реаліях: інструменти та приклади реалізації. Впровадження е-врядування у вашому місті» (27.02.2017 р., м. Бердянськ);

9) семінарі з підвищення кваліфікації для посадових осіб органів місцевого самоврядування при Запорізькій облдержадміністрації (06.12.2017 р., м. Запоріжжя);

10) конференції на тему: «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг» (09-10.10.2017 р., м. Київ).

         У 2018 році пріоритетом для ЦНАПу є організація надання доступних та зручних для населення адміністративних послуг шляхом втілення проектів щодо утворення віддалених робочих місць адміністраторів у віддалених районах міста Бердянська та запровадження «Мобільного офісу» для різних верств населення з виїздом адміністратора до місця проживання осіб з особливими потребами, в тому числі й внутрішньо переміщених осіб.

         Враховуючи вищезазначене, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» виконавчого комітету Бердянської міської ради, адміністратора Лаби Л.П. про підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг у       м. Бердянськ у 2017 році взяти до уваги.

2. Рекомендувати суб’єктам надання адміністративних послуг:

2.1. Продовжувати роботу щодо надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ.

2.2. Постійно дотримуватися термінів розгляду заяв громадян та суб’єктів господарювання щодо надання адміністративних послуг.

2.3. Забезпечити виконання норм законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та інших нормативних актів у сфері надання адміністративних послуг.

2.4. У разі необхідності надавати міському голові пропозиції щодо спрощення надання адміністративних послуг.

          3. Відділу з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» виконавчого комітету Бердянської міської ради (Лаба Л.П.):

         3.1. У 2018 році постійно здійснювати моніторинг оголошення грантів, інвестиційних проектів з метою запровадження у дію проектів «Доступні адміністративні послуги» (утворення віддалених робочих місць адміністратора у віддалених мікрорайонах міста Бердянська) та «Мобільний офіс» (надання адміністративних послуг для осіб з обмеженими можливостями з виїздом адміністратора до місця проживання таких осіб).

         3.2. Виконувати делеговані повноваження, а саме: продовжити роботу із взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

         3.3. Здійснювати моніторинг якості надання адміністративних послуг та висвітлювати у засобах масової інформації звітність щодо кількості звернень суб’єктів господарської діяльності та громадян.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.01.2017 №1 «Про підсумки роботи та виконання делегованих повноважень відділом з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс” у 2016 році» зняти з контролю, як таке, що виконане в цілому.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Бердянської міської ради Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

13.02.201826Звіт про роботу сектору енергозберження виконавчого комітету Бердянської міської ради за 2017 рік

Заслухавши та обговоривши звіт завідувача сектору енергозбереження  виконавчого комітету Бердянської міської ради Нішаналієва А.А. про роботу сектору у 2017 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що роботу сектору було спрямовано на залучення прямих інвестицій з метою зменшення споживання енергоносіїв бюджетними установами міста Бердянська та економії бюджетних коштів шляхом використання альтернативних джерел енергії. 

Враховуючи вищезазначене, згідно зі ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Статуту теріторіальной громади міста Бердянська  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Звіт завідувача сектору енергозбереження виконавчого комітету Бердянської міської ради Нішаналієва А.А. про роботу сектору енергозбереження за  2017 рік взяти до уваги (додається).

 

2. Сектору енергозбереження виконавчого комітету Бердянської міської ради (Нішаналієв А.А.) продовжити роботу у напрямку залучення інвестицій, пошуку потенційних проектів, спрямованих на скорочення споживання енергоресурсів на енергозатратних об’єктах у бюджетній сфері міста            Бердянська та джерел їх фінансування.

 

3. Зобов'язати керівників структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради, комунальних підприємств та бюджетних установ міста, до компетенції яких належать проекти щодо зменшення споживання енергоносіїв на території міста Бердянська, виконувати заходи, спрямовані на  реалізацію цих проектів  та Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста Бердянська на період до 2020 року.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                           В.П. Чепурний

 

 

13.02.201827Про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Бердянської міської ради у 2017 році

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Бердянської міської ради Вареник Я.Є. про роботу служби у 2017 році, виконавчий комітет зазначає, що з метою виконання основних завдань, визначених чинним законодавством, службою проведено таку роботу.

Станом на 31.12.2017 року на обліку служби у справах дітей перебувало 199 дітей: 33 дитини, які опинились у складних життєвих обставинах (28 – проживають у сім’ях, в яких батьки або особи, які їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків; 4 – відносно яких скоєне фізичне, психологічне, сексуальне або економічне насилля в сім’ї; 1 - систематично залишає сім'ю, навчально-виховні заклади, займається бродяжництвом, жебракуванням); 166 дітей з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них — 53 дитини-сироти та 113 дітей, позбавлених батьківського піклування.

На територіальному обліку служби у справах дітей перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перемістилися з тимчасово окупованих територій та території проведення АТО. Станом на 31.12.2017 на обліку перебувала 31 дитина цієї категорії, 12 з них виховуються в 2 дитячих будинках сімейного типу, 3 є прийомними дітьми в 2 прийомних сім'ях, 15 є підопічними 12 опікунів та 1 є студентом навчального закладу, піклувальник якого залишився проживати в Донецькій області.

На контролі в службі перебувало 45 сімей, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. З метою своєчасного виявлення таких сімей, обліку, проведення соціального інспектування та соціального супроводу сімей, які неспроможні виконувати виховні функції, надання комплексної допомоги сім’ям з дітьми у 2017 році службою у справах дітей спільно з Бердянським відділом поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено 57 профілактичних рейдів, відвідано 393 сім'ї. Взагалі протягом року спеціалістами служби складено 328 актів обстеження умов проживання дітей. За звітний період за направленнями служби до центрів соціально-психологічної реабілітації дітей було влаштовано 24 дитини.

Протягом звітного періоду на ім’я начальника Бердянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області було направлено 27 подань щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків. У зв’язку зі злісним невиконанням батьками батьківських обов’язків та неможливістю подальшого виховання та проживання дітей у таких сім’ях, службою було підготовлено 7 матеріалів на позбавлення батьків батьківських прав, а також 2 матеріали на відібрання дітей у матерів без позбавлення батьківських прав. Відповідно протягом року за матеріалами служби рішенням Бердянського міськрайонного суду 8 батьків було позбавлено батьківських прав відносно 9 дітей.

Спеціалісти служби у справах дітей протягом 2017 року взяли участь у 389 судових засіданнях як представники інтересів дітей, у тому числі на виконання представницьких функцій органу опіки і піклування при розгляді справ, пов’язаних із захистом прав дітей.

Спеціалістами служби у справах дітей регулярно здійснюється контроль за станом збереження житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яке належить їм на праві власності чи користування. Протягом 2017 року постійно діючою комісією з проведення інвентаризації житла дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, проведено обстеження житла 97 дітей. За результатами обстеження встановлено, що капітального ремонту жодне житло, яке належить дітям на праві власності, не потребує, житло, право користування яким закріплено рішенням виконавчого комітету за дітьми вказаної категорії, потребує капітального ремонту за двома адресами, але діти в ньому не проживають, а проживають за адресами опікунів. На сьогодні дві квартири, що є власним житлом трьох дітей-сиріт, які перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей, рішенням виконкому передано в оренду з відкриттям на ім'я дітей особового рахунку в банку для перерахування щомісячної  орендної плати, опікунами над житлом надані відомості про нарахування орендної плати.

Службою у справах дітей постійно ведеться облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку та потребують забезпечення житлом. Так, по досягненню 16-річного віку дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, службою у справах дітей за 2017 рік  підготовлено 5 клопотань до управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради щодо постановки дітей на квартирний облік, а також на облік для отримання кімнати у гуртожитку. Рішеннями виконавчого комітету Бердянської міської ради поставлено на квартирний облік 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Трьом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надано кімнати в гуртожитку, одна особа з цієї категорії отримала соціальну квартиру.

У рамках реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в м. Бердянську на 2016-2018 роки”, затвердженої рішенням восьмої сесії  Бердянської міської ради VІI скликання від 18.02.2016 №41, у липні 2017 року придбано дві однокімнатні квартири загальною вартістю 651,972 тис.грн. на умовах рівного співфінансування з місцевого та обласного бюджетів (325,986 тис.грн. з місцевого та 325,986 тис.грн. з обласного бюджетів). Квартири придбано для фонду соціального житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа.

Додатково в грудні 2017 року для поповнення фонду соціального житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, придбано три однокімнатні квартири загальною вартістю 1137,821 тис.грн. за рахунок субвенції державного бюджету.

Крім того, служба у справах дітей, виконуючи представницькі функції органу опіки та піклування виконавчого комітету Бердянської міської ради, протягом 2017 року взяла участь у 317 судових засіданнях під час розгляду справ з питань захисту прав та інтересів дітей, з них у 55 судових засіданнях стосовно захисту майнових прав дітей.

Здійснювався контроль за організацією виховної роботи в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах за місцем проживання. Так, у 2017 проведено 13 таких перевірок.

Службою у справах дітей постійно проводилася робота щодо здобуття дітьми повної загальної освіти. З дітьми, які систематично пропускають навчання, та батьками, які не здійснюють відповідного контролю за поведінкою своїх дітей, відвідуванням ними занять, проводиться індивідуальна робота за кожним фактом, внаслідок чого діти повертаються до занять. Так, протягом 2017 року 13 дітей було повернуто на навчання.

Також проводиться робота щодо своєчасного виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, а саме: проживають у сім’ях, в яких батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, та надання їм відповідної допомоги. Протягом 2017 року з цих питань було відпрацьовано 29 подань навчальних закладів та 12 подань відділу освіти. Для забезпечення здобуття дітьми повної загальної освіти службою постійно ведеться контроль за відрахуванням учнів з навчальних закладів міста, протягом року відпрацьовано 307 подань на відрахування дітей.

У 2017 році проведено 16 засідань Комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 261 питання.

Протягом 2017 року до служби надійшло 309 письмових звернень громадян, а в цілому відвідувачам надано 681 консультацію.

У звітному періоді службою у справах дітей було підготовлено 81 проект рішень виконавчого комітету з таких питань:

8 проектів щодо надання 31 дитині статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

10 проектів щодо втрати 24 дітьми статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

10 проектів щодо призначення 24 дітям опікуна (піклувальника) та звільнення від виконання повноважень опікуна (піклувальника) по відношенню до 7 дітей, 2 проекти про припинення опіки над 3 дітьми;

4 проекти щодо влаштування 7 дітей на повне державне забезпечення;

2 проекти щодо надання 3 дітям повної цивільної дієздатності;

4 проекти про встановлення часу для спілкування з 6 дітьми;

1 проект про визначення місця проживання 1 дитини;

2 проекти щодо надання дозволу на реєстрацію народження 2 дітей;

3 проекти про поповнення дитячого будинку сімейного типу 3 дітьми та 1 проект про виведення 1 дитини з дитячого будинку сімейного типу;

1 проект про створення прийомної сім'ї та влаштування до неї 2 дітей, 1 проект про вибуття 2 дітей з прийомної сім'ї;

12 проектів щодо надання дозволу на придбання житла на ім'я дітей, на відчуження житла, де діти є власниками або мають право на користування житлом, у відношенні 130 дітей.

З метою вирішення суперечок між батьками щодо визначення місця проживання дитини та встановлення часу побачень надано 6 висновків органу опіки та піклування до суду, а також 9 висновків щодо визначення місця проживання дитини.

Також у 2017 році підготовлено 11 висновків до суду щодо доцільності усиновлення, 38 висновків щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав, 3 висновки про відібрання дітей без позбавлення батьківських прав.

З метою здійснення соціального захисту і захисту особистих майнових, житлових прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, службою у справах дітей підготовлено 7 проектів рішень виконкому щодо закріплення права на житло за 11 дітьми, а також 3 проекти рішення виконкому щодо призначення опікуна над майном та житлом 3 дітей вказаної категорії.

Протягом звітного періоду на облік кандидатів в усиновлювачі взято 4 сім'ї, з яких 3 родини вже усиновили дітей. У місті проживає 88 усиновлених дітей, відповідно до графіка відвідувань перевірено умови проживання 25 усиновлених дітей, з них 8 дітей, яких усиновлено менше трьох років тому.

На облік потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків взято 18 осіб, 17 з яких вже оформили опіку, піклування над дітьми, та подружжя, яке створило прийомну сім'ю та взяло на виховання 2 дітей-сиріт.

Протягом 2017 року на первинний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які залишилися без піклування батьків, було взято 32 дитини, з них 87,1% влаштовано до сімейних форм виховання, а саме: 20 дітей – під опіку, піклування, 2 дітей – усиновлено, 3 дітей — до дитячого будинку сімейного типу, 2 дітей - передано батькам на виховання після визнання батьківства, 1 дитину влаштовано до КУ “Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини “Сонечко”. 4 дітей ще не влаштовано, наразі вирішується питання щодо їх влаштування під опіку. Протягом року рішеннями виконавчого комітету 31 дитині надано статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

На кінець звітного року на первинному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 166 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 118 - під опікою/піклуванням, 14 – у прийомних сім’ях, 8 – у дитячих будинках сімейного типу. Таким чином, у сімейних формах виховання на кінець 2017 року перебуває 84,3 % дітей від загальної кількості дітей зазначеної категорії.

Враховуючи вищезазначене, згідно зі ст.ст. 32, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою покращення роботи з питань соціального захисту дітей міста, запобігання бездоглядності неповнолітніх виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Бердянської міської ради Вареник Я.Є. про роботу служби у 2017 році взяти до уваги.

2. Визнати роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Бердянської міської ради у 2017 році задовільною.

3. Службі у справах дітей виконавчого комітету Бердянської міської ради (Вареник Я.Є.) у 2018 році вживати заходи щодо збільшення кількості влаштованих до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

  

Міський голова                                                                      В.П. Чепурний

 

 

13.02.201828Про роботу адміністративного відділу виконавчого комітету Бердянської міської ради за 2017 рік

Заслухавши та обговоривши звіт в.о. начальника адміністративного відділу виконкому Бердянської міської ради Миронюка С.В. про роботу відділу за 2017 рік, виконавчий комітет зазначає, що на виконання основного завдання щодо підтримки порядку та благоустрою в місті, спеціалісти відділу за звітний період брали участь в організації та проведенні загальноміських суботників з наведення чистоти та порядку на території мікрорайонів міста. До участі у суботниках було залучено вчителів загальноосвітніх шкіл, студентів середніх та вищих навчальних закладів, органи самоорганізації населення, громадські формування, мешканців міста.

Протягом року адміністративним відділом проводилася робота з упередження правопорушень, застосовувалися різні форми роз’яснювальної роботи: виступи у ЗМІ, статті у місцевих друкованих виданнях, бесіди з активом мікрорайонів, головами ОСББ тощо. За необхідністю, друкувалися та розносилися листи з нагадуваннями мешканцям міста про необхідність виконання вимог Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції (зі змінами). Громадяни, які порушували вимоги чинного законодавства, притягувалися до адміністративної відповідальності.

У 2017 році спеціалісти адміністративного відділу організували та провели більше 167 зустрічей та роз'яснювальних бесід з мешканцями приватного сектору, підприємцями, керівниками організацій та установ, що знаходяться в  мікрорайонах міста. Разом з членами громадських формувань було проведено 123 рейди. Усього головними спеціалістами відділу було складено 488 адміністративних протоколів.

Два рази на тиждень спеціалістами відділу згідно з графіком проводилися прийоми громадян. Усього протягом року було розглянуто 311 скарг та звернень, 14 депутатських запитів, 24 інформаційні запити.

         Постійно проводилася профілактична робота з власниками кафе, барів та ресторанів щодо музичного озвучення та режиму їх роботи.

 Протягом року спеціалісти адміністративного відділу разом з комітетами мікрорайонів брали участь у проведенні загальноміських свят.

У період курортного сезону 2017 року адміністративним відділом здійснювався контроль за санітарним станом пляжів міста. У складі робочої групи з обстеження  санітарного стану перевірено  пляжі міста, які орендуються  підприємцями у міської громади.

Орендарі пляжів та особи, які надають послуги  відпочиваючим, на початку курортного сезону в травні 2017 року були ознайомлені членами робочої комісії з вимогами Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції та попереджені про адміністративну відповідальність, яка може наступити у разі їх порушень.

Було здійснено 25 рейдів з метою забезпечення дотримання орендарями вимог чинного законодавства. Пріоритетні напрямки перевірок: наявність  договорів на вивіз ТПВ, розміщення ТС на території орендованих пляжів та дотримання санітарних норм. За результатами перевірок було виписано 87 приписів про усунення недоліків, які було виконано.

Протягом звітного періоду  спеціалісти адміністративного відділу здійснювали контроль за роботою комунальних підприємств щодо якості надання послуг мешканцям міста та підтримки у належному санітарному стані територій мікрорайонів міста.

Усього в 2017 році на території міста демонтовано 15 об'єктів, які було розміщено з порушенням вимог чинного законодавства України. Завдяки проведеній спеціалістами адміністративного відділу роботі було  вивезено з території міста за рахунок власників 6 таких об'єктів.

У 2017 році відповідно до затвердженого графіка на розгляд до адміністративної комісії було направлено 436 справ про адміністративні правопорушення, накладено штрафів на загальну суму  332 843,00 грн. Сплачено правопорушниками штрафів на суму 109 990,00 грн.

Постійно надавалася консультативна та методична допомога посадовим особам і органам, уповноваженим на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Спеціалістами адміністративного відділу  виконавчого комітету Бердянської міської ради сумісно з членами громадських формувань та дільничними офіцерами поліції Бердянського   відділу   поліції   ГУНП     в  Запорізький області проводилися рейди з охорони громадського порядку та дотримання вимог Правил благоустрою на території міста Бердянська.

За звітний період адміністративним відділом підготовлено 1 проект рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради та 8 проектів розпоряджень міського голови з питань, що відносяться до компетенції відділу. Працівники відділу брали участь у нарадах, засіданнях комісій, навчанні апарату виконкому міської ради, його відділів та служб.

Враховуючи   викладене   вище,  згідно   зі ст.  40  Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 91  Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Звіт в.о. начальника адміністративного відділу виконавчого комітету Бердянської міської ради Миронюка С.В. про роботу відділу за 2017 рік взяти до уваги.

2. Адміністративному відділу виконавчого комітету Бердянської міської ради (Миронюк С.В.):

2.1. Постійно тримати на контролі питання санітарного стану, прибирання території міста та своєчасного вивезення твердих побутових відходів.

2.2. Спільно з членами громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону, дільничними офіцерами поліції Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області здійснювати необхідні заходи з метою недопущення порушення  Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції (зі змінами).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

 

 

 

 

 Міський голова                                                                    В.П. Чепурний

 

 

13.02.201829Про виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету Бердянської міської ради в 2017 році

Заслухавши інформацію керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради  Кочубей О.С. про виконання планів роботи виконкому в 2017 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що плани роботи виконкому на 2017 рік складалися та виконувалися відповідно до нормативно-правових актів: Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Статуту територіальної громади міста Бердянська та Регламенту виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради Кочубей О.С. про виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету  Бердянської міської ради в 2017 році взяти до уваги (додається).

         2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому, керівникам структурних підрозділів виконкому:

         2.1. Дотримуватися вимог Регламенту виконавчого комітету та Настанови щодо якості виконавчого комітету Бердянської міської ради в частині планування роботи виконкому.

         2.2. Посилити вимогливість до виконавців щодо підготовки планових питань на засідання виконкому, у разі недбалого ставлення до організації виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету, притягувати винних до відповідальності згідно з Положенням про преміювання працівників апарату Бердянської міської ради та її виконавчого комітету, затвердженим зборами трудового колективу (протокол № 1 від 04.08.2017).

         3. Начальнику відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради Ісаєвській С.М.:

         3.1. Ознайомити з цим рішенням усі структурні підрозділи виконкому Бердянської міської ради через його опублікування на порталі виконавчого комітету Бердянської міської ради.

         3.2. У лютому 2019 року розглянути на засіданні виконкому Бердянської міської ради питання про хід виконання планів роботи виконкому за I-IІ півріччя 2018 року.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.02.2017 № 43 „Про виконання щоквартальних планів роботи виконкому в 2016 році” зняти з контролю як таке, що виконано в цілому.

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

13.02.201830Про нагородження членів територіальної громади

            На підставі наданих клопотань, керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, згідно з Порядком представлення до нагородження та вручення нагород у виконавчому комітеті Бердянської міської ради, затвердженим рішенням виконкому Бердянської міської ради від 11.07.2017 № 222, Положенням про відзнаку виконавчого комітету Бердянської міської ради – знак „Почесний орден міста” та Положенням про відзнаку виконавчого комітету Бердянської міської ради – медаль „За вагомий внесок у розвиток міста”, затвердженими рішенням виконкому Бердянської міської ради від 11.07.2017 № 221, виконавчий комітет  Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Нагородити членів територіальної громади міста Бердянська відзнаками виконавчого комітету Бердянської міської ради – знаком „Почесний орден міста” та медаллю „За вагомий внесок у розвиток міста” згідно з додатком.

 

2. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на  керуючого справами  виконкому Кочубей О.С. 

        

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

 

13.02.201831Про організацію харчування та встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільному підрозділі НВК № 1 «Мрія» відділу освіти виконкому Бердянської міської ради

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти      виконкому Бердянської міської ради (далі - відділ освіти) Липського В.М.  про підсумки організації, виконання норм харчування дітей у закладах дошкільної освіти  та дошкільному підрозділі навчально-виховного комплексу №1 «Мрія» відділу освіти у 2017 році, виконавчий комітет  зазначає, що при організації харчування відділ освіти керується статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту»,  постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Порядком організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329, Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 17.04.2006  №298/227, постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних закладів» та прийнятим на її виконання Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 (зі змінами від 25.07.2005 № 431), рішенням тридцять сьомої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 22.12.2017  № 32 «Про внесення змін до Цільової програми розвитку галузі «Освіта» міста Бердянська на 2017-2018 роки».

   Згідно із Законом України від 24.12.2015 № 911 - VІІІ «Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України» у частину п’яту статті 35 Закону України „Про дошкільну освіту” щодо здійснення батьківської плати для батьків за харчування дітей у державних та комунальних закладах дошкільної освіти  внесено зміни, а саме: «батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному закладі дошкільної освіти у розмірах, визначених органами місцевого самоврядування або відповідними органами управління».

   Згідно з чинним законодавством пільгові умови оплати харчування дітей у  закладах дошкільної освіти для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки, надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету.

 Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України», для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини в державних і комунальних дошкільних навчальних закладах. За харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, плата не справляється.

 Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах».

 Згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зі змінами від 07.04.2015), протоколом засідання громадського волонтерського комітету при облдержадміністрації з питання соціального захисту членів сімей загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції від 20.04.2015 № 3 від плати за харчування  було звільнено дітей загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, які безпосередньо брали, беруть участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

 З метою організації якісного процесу харчування та виконання законодавчо встановлених норм,  у міському бюджеті відділу освіти на 2018 рік передбачено кошти у сумі 6880752,00 грн. для харчування дітей у закладах дошкільної освіти та 151450,00 грн. для харчування дітей у дошкільному підрозділі навчально-виховного комплексу № 1 «Мрія» відділу освіти. Ці кошти передбачено для харчування  2422 дітей.

        Керуючись  Законом   України  «Про  дошкільну  освіту»,   ст.32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

   1. Інформацію начальника відділу освіти  виконкому Бердянської міської ради Липського В.М.  про організацію харчування дітей  у закладах дошкільної освіти  та  дошкільному  підрозділі  навчально – виховного комплексу № 1 «Мрія» відділу освіти виконкому Бердянської міської ради взяти до уваги.

    2. Залишити у 2018 році трьохразове гаряче харчування для дітей у закладах дошкільної освіти  та дошкільному підрозділі навчально – виховного комплексу № 1 «Мрія» відділу освіти виконкому Бердянської міської ради.     

    3. Встановити з 01.03.2018 року плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти відділу освіти виконкому Бердянської міської ради та у дошкільному підрозділі НВК № 1 «Мрія» відділу освіти виконкому Бердянської міської ради - 26,50 гривень на день.

4. Батькам або особам, які їх замінюють,  вносити плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, дошкільному підрозділі  НВК № 1 «Мрія» відділу освіти виконкому Бердянської міської ради у розмірі, що становить 60 відсотків від вартості харчування на день.

 5. Визначити, що від плати за харчування дитини звільняються:

5.1. Батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму).

   5.2. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

5.3. Діти загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, які безпосередньо брали, беруть участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

    6. Зазначити, що розмір плати зменшується на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

  

 

Міський голова                                                                    В.П. Чепурний

 

 

13.02.201832Про організацію харчування хворих у стаціонарних відділеннях КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання” у 2018 році

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Бердянської міської ради Марч Т.І. про необхідність харчування хворого, як  невід’ємної складової лікувального процесу, оскільки загальновідомо, що харчування є однією з необхідних фізіологічних потреб людського організму і має часто вирішальне значення в успішному процесі лікування та в одужанні хворих, виконавчий комітет міської ради зазначає, що достатнє харчування призводить до покращення психічного стану хворого, нормалізації основних фізіологічних функцій  та скорочення строків перебування на стаціонарному лікуванні.

Згідно з Конституцією України, Законами України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”, ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 34 “Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Бердянської міської ради Марч Т.І. про забезпечення харчуванням хворих під час перебування на лікуванні у стаціонарних відділеннях КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання” у 2018 році взяти до уваги.

 

2.Директору КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання” Єгорову Д.В. організувати харчування хворих (одного ліжко-дня) у стаціонарних  відділеннях  КУ  БМР  “Бердянське  територіальне   медичне об’єднання” за рахунок коштів місцевого бюджету з 01 січня 2018 року у розмірі:

- госпітальні ліжка – до 35,00 грн.

- ліжка для післяопераційних пацієнтів – до 15,00 грн.

- інші ліжка – до 15,00 грн.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Дойнову Ю.В.

 

 

 

                                         

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний 

       

 

 

13.02.201833Про організацію харчування дітей – інвалідів у комунальній установі «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» Бердянської міської ради

          Заслухавши  та обговоривши  інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради  Токмань Н.А. про підсумки, виконання норм  харчування дітей – інвалідів, які проходять соціальну реабілітацію в КУ «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» Бердянської міської ради, виконавчий комітет зазначає, що при організації харчування комунальна установа  керується   ст. 91 Бюджетного кодексу України,  постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2010 № 953 «Про встановлення норм харчування на підприємствах, в організаціях та установах сфер управління Міністерства праці та соціальної політики».

        Згідно зі ст. 40 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1.  Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Токмань Н.А. про організацію харчування дітей – інвалідів у комунальній установі «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» Бердянської міської ради  взяти до уваги.

 2.  Забезпечити  у 2018 році одноразове харчування дітей – інвалідів, які перебувають у групах  КУ «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» Бердянської міської ради більше чотирьох годин.

 3.  Встановити середню плату за харчування дітей – інвалідів у КУ «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» Бердянської міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету у сумі 9,45 грн. на день.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

  

Міський голова                                                                     В.П.  Чепурний

13.02.201834Про затвердження положення про міську тристоронню соціально-економічну раду

На виконання Указу Президента України від 02.04.2011 № 347/2011 “Про Національну тристоронню соціально-економічну раду”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.03.2009 № 285-р “Про затвердження плану заходів щодо організації соціального діалогу в Україні”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.07.2012 № 320 “Про створення обласної тристоронньої соціально-економічної ради, затвердження складу представників від облдержадміністрації, її секретаріату” та розпорядження міського голови від 26.10.2017 № 350-р “Про затвердження посадового складу представників від виконавчого комітету Бердянської міської ради до міської тристоронньої соціально-економічної ради”, враховуючи протокол засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради м.Бердянськ від 23.01.2018 №1 та керуючись ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська з метою вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо економічного та соціального розвитку міста, розвитку його трудового потенціалу, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

    1. Затвердити положення про міську тристоронню соціально-економічну раду (додається).

    2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 19.03.2008 № 122 “Про затвердження положення про міську тристоронню соціально-економічну раду”.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

 

Міський голова                                                              В.П. Чепурний

 

 

13.02.201835Про внесення змін до складу комісії з розгляду проблемних питань з надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми

Згідно зі ст. 40 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №729 “Про доповнення п.2 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” та п.5-1 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 із змінами та доповненнями, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою розгляду і практичного вирішення питань надання житлових субсидій, соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми, враховуючи особливий стан сімей, у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В и р і ш и в:

 

1. Внести зміни до складу комісії з розгляду проблемних питань з надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.11.2012 №461  (далі-Комісія), а саме:

         1.1. Вивести із складу Комісії Черновалюка С.В. та Северіну Г.С.

         1.2.  Ввести до складу Комісії:

   - Голубцову О.О., начальника відділу реєстрації місця проживання виконавчого комітету Бердянської міської ради;

       - Булигіну С.В., головного спеціаліста відділу опрацювання документів та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради, та призначити її секретарем Комісії, звільнивши від обов’язків секретаря Комісії Андрющенко Л.Л., начальника відділу прийому документів управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської. 

                                                                 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

  

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

13.02.201836Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 29.06.2016 №242 “Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”

Згідно зі ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб” та від 08.06.2016 №365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, керуючись ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

            1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 29.06.2016 №242 “Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, а саме:

 

            1.1. Пункт 3 Положення про комісію з питань призначення/відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам викласти в новій редакції:

            “3. До складу комісії входять працівники структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області, Бердянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, Бердянського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Бердянського міського центру зайнятості, Бердянського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України та Бердянського міського відділу управління Служби безпеки України в Запорізькій області”.

             1.2. Вивести із складу комісії:

            - Василенка Є.М., начальника Бердянського міського відділу управління державної міграційної служби України в Запорізькій області;

      - Яркович О.М., головного спеціаліста страхових виплат та матеріального забезпечення Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області.

             1.3. Ввести до складу комісії Соколову І.В., начальника відділу роботи з потерпілими Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду України у Запорізькій області (за згодою).

             2. Це рішення є невід’ємною частиною рішення виконавчого комітету  Бердянської міської ради від 29.06.2016 №242 “Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”.

             3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                          В.П. Чепурний

13.02.201837Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.02.2016 № 43 „Про затвердження складу робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики”

Згідно зі ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі листа начальника Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Федорової О.В. від 04.01.2018 №28/9/08-01-51-03 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:  

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.02.2016 № 43 „Про затвердження складу робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики” зі змінами, а саме:

1.1. Виключити зі складу робочої групи Зінов'єву Л.О., Сагайдюк О.В.,   Черновалюка С.В.

1.2. Включити до складу робочої групи:

- Прошутінського Олександра Вячеславовича - начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Бердянського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області;

- Чиркова Андрія Олександровича - головного державного ревізора - інспектора відділу податків і зборів з юридичних осіб Бердянського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області.

    2. Це рішення є невід'ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.02.2016 № 43 „Про затвердження складу робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики”.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

 

  

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

13.02.201838Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 25.05.2016 №203 «Про затвердження Положення про організацію торгівлі на ринках міста Бердянська»

Керуючись п.8 ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, п.19 Правил торгівлі на ринках, затверджених Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 26.02.2002 № 57/188/84/105, ст.91 Статуту територіальної громади міста Бердянська,  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до Положення про організацію торгівлі на ринках міста Бердянська, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 25.05.2016 №203 (далі Положення), а саме: абзац 1 пункту 4.1 розділу 4 Положення викласти в новій редакції:

«4.1. За продаж продукції в павільйонах, з лотків або прилавків продовольчих та непродовольчих товарів продавцем сплачується плата за послуги ринку за тарифами, встановленими адміністрацією ринку відповідно до чинного законодавства».

            2. Це рішення є невід’ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 25.05.2016 № 203 «Про затвердження Положення про організацію торгівлі на ринках міста Бердянська».

            3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Плющій І.М.

 

  

Міський голова                                                                 В.П. Чепурний

 

13.02.201839Про затвердження фінансового плану БМР «Бердянський центральний ринок» на 2018 рік

       Керуючись ст. 17, ч.1 ст. 52, ч.6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 18 Статуту територіальної громади міста Бердянська та п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 28.04.2016 № 2 “Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”,  рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 № 55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради” виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

   1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства Бердянської міської ради «Бердянський центральний ринок» на 2018 рік (додається).

      2.Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора КП БМР «Бердянський центральний ринок» Пікуля В.В.

       3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

 

  

 

Міський голова                                                                      В.П. Чепурний

 

 

 

13.02.201840Про затвердження фінансового плану КП «Бердянськводоканал» на 2018 рік

       Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

       1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства                        «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради  на 2018 рік (додається).

       2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради Македонського О.В.

       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                    В.П. Чепурний

 

13.02.201841Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Міськспецексплуатація» БМР на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану  на 2018 рік покласти на директора комунального підприємства «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради  Барзенок Т.М.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника Управління комунальної власності Бердянської міської ради Тахтаджиєву-Поклад А.І.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

13.02.201842Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Продюсерський центр “Аншлаг” Бердянської міської ради на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства “Продюсерський центр “Аншлаг” Бердянської міської ради на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора комунального підприємства “Продюсерський центр “Аншлаг” Бердянської міської ради Шалєєва В.В.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

 

 

Міський голова                                                                      В.П.Чепурний

 

 

13.02.201843Про затвердження фінансового плану КСП “Зеленгосп” БМР на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити фінансовий план комунального сільськогосподарського підприємства “Зеленгосп” Бердянської міської ради (далі —  КСП “Зеленгосп”) на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора КСП “Зеленгосп” Шаповалова В.І.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

13.02.201844Про затвердження фінансового плану КП “Архітектурно-планувальне бюро” БМР на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити фінансовий план комунального  підприємства “Архітектурно-планувальне бюро” Бердянської міської ради (далі — КП “АПБ”) на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора КП “АПБ” Рупчеву Т.В.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

13.02.201845Про затвердження фінансового плану КП “Ритуал” БМР на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити фінансовий план комунального підприємства “Ритуал” Бердянської міської ради (далі — КП “Ритуал” БМР) на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на в. о. директора КП “Ритуал” БМР Картінніка Д. В.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

13.02.201846Про встановлення тарифів на ритуальні послуги КП „Ритуал” БМР

Згідно зі ст. 10 Закону України «Про поховання та  похоронну  справу», пп. 2 п. „а” ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Єдиною методикою визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженою наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 №194, Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України  від 12.05.2009 № 128, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.02.2012 № 75 щодо затвердження Змін до Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, Необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженого наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства  від 19.11.2003 №193,  ст. 18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, протоколом  наради робочої комісії з перевірки економічного обґрунтування розрахунків тарифів на ритуальні послуги від 15.01.2018, на підставі  звернення  КП «Ритуал» БМР  від 26.12.2017 № 280 та наданих розрахунків тарифів на ритуальні послуги, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.   Встановити  тарифи на ритуальні  послуги КП „Ритуал” БМР згідно з додатком.

2.   Встановлені тарифи ввести в дію з моменту оприлюднення цього рішення.

3. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 04.10.2013 № 360, від 14.01.2014 № 27, від 09.09.2014 №308,  від 09.08.2016 №271 щодо встановлення тарифів на ритуальні послуги КП „Ритуал” БМР.

4. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації  в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г. та Плющій І.М. у межах наданих повноважень.

 

 

Міський голова                                                                          В.П.Чепурний

 

 

13.02.201847Про визначення середньої вартості ритуальних послуг

Керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 8, 14 Закону України Про поховання та похоронну справу”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни”, наказом Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації від 07.05.2012 № 49 “Про здійснення заходів щодо забезпечення виконання додаткових функцій комунальною установою “Комп’ютерний інформаційно-обчислювальний центр” Запорізької обласної ради, на підставі моніторингу, проведеного управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Визначити середню вартість ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій згідно з додатком.

2. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради, від 02.06.2005 № 351 “Про безоплатне поховання учасників бойових дій”, від 11.10.2016 № 337 “Про визначення середньої вартості ритуальних послуг”.

3. Доручити управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради проводити моніторинг  середньої вартості ритуальних послуг серед суб'єктів господарювання міста для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни до 8 грудня поточного року щорічно, а також у разі зростання цін на ритуальні послуги.

4. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

  

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

13.02.201848Про встановлення та підвищення посадового окладу в управлінні капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради

        Згідно зі ст. 40 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» зі змінами, наказом Міністерства праці України від 02.10.1996 №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська  виконавчий комітет Бердянської міської ради

В И Р І Ш И В:

         1. Встановити з 01 січня 2018 року водію автотранспортного засобу (робочий обсяг двигуна до 1,8 л) управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради посадовий оклад у розмірі 2170,00 грн.

        2.Фінансово-економічному відділу управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради (Шоповій Н.В.) розробити та затвердити штатний розпис працівників управління з 01 січня 2018 року в межах фонду оплати праці, затвердженого кошторисом на 2018 рік.

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                 В.П.Чепурний               

                                                                                                                                   

 

13.02.201849Про надання дозволів на розміщення рекламних конструкцій ФОП Македонському А.В.

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції, затвердженим рішенням шістдесят першої сесії Бердянської  міської ради VI скликання від 30.07.2015 №10, на підставі письмових заяв ФОП Македонського А.В. від 17.10.2017 №№ 21187, 21188, 21189, від 18.10.2017 №№ 21243, 21245, 21246, 21247, 21253, 21254, 21255, 21256, від 23.10.2017 №№ 21607, 21608, 21609, 21610 виконавчий комітет  Бердянської  міської  ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати дозволи на розміщення рекламних конструкцій типу  “холдер”, на опорах освітлення, ФОП Македонському Андрію Валерійовичу (м.Бердянськ, вул. (...) строком дії на п'ять років з дати прийняття цього рішення, за наступними адресами:

-Мелітопольське шосе, в районі ринку АКЗ, у кількості 3 одиниць;

-пр.Західний, спуск з Мелітопольського шосе,  у кількості 36 одиниць;

-вул.Софіївська (від вул.Волонтерів до вул.Володимира Довганюка),  у кількості 2 одиниць;

-вул.Горького, від вул.Володимира Хавкіна до вул.Першотравневої,   у кількості 20 одиниць;

-вул.Європейська, від вул.Північної до вул.Волонтерів, у кількості                     2 одиниць;

-вул.Європейська, від вул.Волонтерів до Мелітопольського шосе,   у кількості 2 одиниць;

                                

 -вул.Морська, від вул.Центральної до пр.Східного, у кількості 3 одиниць;

-вул.Макарова, від будівлі поста ДАІ до туристичного притулку “Камелот”, у кількості 10 одиниць;

-вул.Запорозьких козаків, від пров.Заслонова до вул.Толстого,  у кількості 3 одиниць;

-вул.Макарова, розділова смуга в районі будівлі поста  ДАІ, у кількості 12 одиниць;

-вул.Північна, навпроти ринку, у кількості 4 одиниць;

-пр.Праці (від вул.Університетської до вул.Лютеранської) та вул.Лютеранська (від вул.Університетської до вул.Центральної), у кількості 20 одиниць;

-вул.Центральна, від вул.Італійської до вул.Грецької, у кількості   10 одиниць;

-пр.Східний, від вул.Лієпайської до вул.Італійської, у кількості  16 одиниць;

-пр.Праці, від вул.Свободи до вул.Університетської, у кількості   8 одиниць.

2.ФОП Македонському А.В.:

2.1.Виконати установку та монтаж рекламних конструкцій після отримання дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами згідно із затвердженим зразком з необхідними додатками.

2.2.Забезпечити маркування із зазначенням розповсюджувача реклами, номером його телефону, дати видачі дозволів  та строку їх  дії.

3.Зобов’язати ФОП Македонського А.В. виконувати п.7.3. “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в   громадських місцях міста Бердянська (в новій редакції)”, затверджених   рішенням  двадцять п'ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради  VI скликання  від  30.05.2012 №5.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.

 

13.02.201850Про переоформлення дозволу на розміщення рекламної конструкції

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції, затвердженим рішенням шістдесят першої сесії міської ради VI скликання від 30.07.2015 №10, на підставі письмової заяви       ФОП Ланської О.О. від 17.11.2017 №23378  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Переоформити дозвіл №12/15, виданий на підставі рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.06.2015 №198 ФОП Сокіряну Андрію Анатолійовичу (м.Бердянськ, вул.(...)  на  розміщення рекламної конструкції типу “біг-борд” по пр.Східному (пр.Пролетарський), в районі перехрестя з вул.Морською (вул.Мазіна), на ФОП Ланську Ольгу Олегівну (м.Бердянськ, (...) на підставі письмової заяви та договору про передачу права власності на рекламну конструкцію від  06.02.2017 №13-41.

Строк дії дозволу продовжити на п'ять років з дати прийняття цього рішення.

2. ФОП Ланській О.О.:

2.1.Передбачити підтримку санітарного стану ділянки, маркування рекламної конструкції із зазначенням розповсюджувача реклами, номером його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.                                     

2.2.Забезпечити виконання п.7.3. “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських  місцях міста  Бердянська  в новій редакції”, затверджених рішенням двадцять п'ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради  VI скликання  від 30.05.2012 №5.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

 

Міський голова                                                           В.П.Чепурний

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.

13.02.201851Про розгляд заяв на постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради

         Керуючись ст.ст. 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, розглянувши заяву громадянина Еріксона Едуарда Вікторовича від 02.01.2018 № 01/05.02-22 на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 20.12.2017 № 676, заяву громадянки Зубаш Інни Олексіївни від 26.01.2018 № 239/05.02-22 на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 17.01.2018 № 006 та заяву громадянки Мєх Валерії Віталіївни від 26.01.2018 № 240/05.02-22 на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 17.01.2018 № 011, прийнятих відносно даних громадянин, матеріали цих справ про адміністративні правопорушення, надані адміністративною комісією при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Залишити без змін заходи стягнення, встановлені на підставі постанов адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради (далі постанова), а саме:

 

1.1. За постановою від 20.12.2017 № 676 визнати Еріксона Е.В. винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.152 КУпАП, та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1360,00 грн.

1.2. За постановою від 17.01.2018 № 006 визнати Зубаш І.О. винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.154 КУпАП, та притягнути її до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 17,00 грн.

1.3 За постановою від 17.01.2018 № 011 визнати Мєх В.В. винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.152 КУпАП, та притягнути її до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 340,00 грн.

2. Юридичному управлінню виконавчого комітету Бердянської міської ради (Сорока Р.Ю.) повідомити даних громадян про результати розгляду їх заяв.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Бердянської міської ради, голову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради Холода О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

13.02.201852Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201853Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201854Про встановлення опіки над дитиною та призначення опікуна

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201855Про призначення опікуна над майном дитини

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201856Про збереження за дитиною права на житло

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201857Про влаштування дитини до інтернатного закладу на повне державне забезпечення

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201858Про визначення порядку участі у вихованні та спілкуванні батька з дитиною

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201859Про розгляд заяв

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

13.02.201860Про розгляд заяв

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах підопічних.

13.02.201861Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, рішенням двадцять п’ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VI скликання від 30.05.2012 № 5 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції», на підставі актів обстежень, наданих комісією, затвердженою розпорядженням міського голови від 01.04.2014 № 92-р «Про затвердження посадового складу комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню чи пересаджуванню», виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

             1.Дозволити  КСП  «Зеленгосп»  БМР  видалення  аварійних  зелених  насаджень після отримання ордерів на видалення згідно з додатком.

             2.Управлінню житлово-комунального господарства виконкому Бердянської міської ради (Архінос О.О.) видати КСП «Зеленгосп» БМР ордери на видалення зелених насаджень згідно з додатком у порядку згідно з чинним законодавством.

             3.КСП «Зеленгосп» БМР передбачити відновлення зелених насаджень під час проведення весняних суботніх акцій з посадки дерев.

             4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                              В.П. Чепурний

 

 

13.02.201862Про надання квартири з житлового фонду соціального призначення

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.46 Житлового кодексу Української РСР, Законами України «Про житловий фонд соціального призначення», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального  захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі протоколу міської громадської комісії з  житлових питань  від   09.02.2018 № 2 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           1. Затвердити список громадян, яким надаються квартири з  житлового фонду соціального призначення згідно з додатком.

        

            2. Контроль   за      виконанням     цього   рішення     покласти  на    заступника   міського  голови  з    питань  діяльності     виконавчих    органів    ради Горячова Г.Г.

 

  

Міський голова                                                         В.П. Чепурний 

 

 

 

 

 

13.02.201863Про внесення змін до квартирного обліку, зняття громадян з квартирного обліку

Згідно зі ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.15 Житлового кодексу Української РСР, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1.Затвердити протокол міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 09.02.2018 № 2 (додається).

         

          2. На підставі рішення міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Бердянської міської ради (протокол від 09.02.2018 № 2):

          2.1. Внести зміни до облікової справи Кузьменка Володимира Ілліча на отримання державного житла, у зв’язку з отриманням пільги інваліда війни 2 групи.

          2.2. Зняти з квартирного обліку на підставі заяв: Рогозіну Ольгу Василівну зі складом сім’ї 3 особи, Петровську Наталю Менделєєвну зі складом сім’ї 5 осіб.

         

          3. Контроль за  виконанням  цього рішення покласти  на заступника   міського  голови  з питань  діяльності  виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                       В.П. Чепурний 

 

13.02.201864Про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ

Згідно зі ст.ст. 28, 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою приведення тарифів на послуги автомобільного пасажирського транспорту загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху, у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, на підставі звернень приватних підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення у м. Бердянськ,  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі за маршрутами: №2 „Завод „Азовкабель” – ДСС „Бердянський”, №4 „ЗОШ №7 – „Залізничний вокзал”, №4/1 „Пост ДАІ  – Залізничний вокзал”, №4/3 „с. РТС – маг. „Київ” – Залізничний вокзал”, №5 „ВАТ „Азмол” – Залізничний  вокзал”, №5/2 „ВАТ „Азмол” – Залізничний  вокзал – санаторій „Бердянськ”, №8 „Автовокзал – сел. 8 Березня”, №8‑А „Автовокзал – вул.Яблочкова”, №9 „Психдиспансер – Залізничний вокзал”, №10 „Автовокзал – вул.Руднєвої”, №13 „Завод „Азовкабель” – Залізничний вокзал”, №17 „Універмаг „Черьомушки” – Аквапарк”, №19 „Центральний ринок – Міське кладовище”, №21 „Тубдиспансер – вул. Північна – Залізничний вокзал”, у розмірі 6,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

2. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі за маршрутами: №12 „Центральний ринок – с. Нововасилівка”,№12/21 „Центральний ринок – вул. Морозова – с. Нововасилівка”, №17/15 „Універмаг „Черьомушки” – Дальня Коса” у розмірі 8,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

3. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі за маршрутом №82 „Центральний ринок – с. Роза”, у розмірі 10,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

4. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в звичайному режимі руху за маршрутами: №4 „ЗОШ №7 – „Залізничний вокзал”, №4/1 „Пост ДАІ  – Залізничний вокзал”, №4/3 „с. РТС – маг. „Київ” – Залізничний вокзал”, №5 „ВАТ „Азмол” – Залізничний  вокзал”, №8 „Автовокзал – сел. 8 Березня”, №9 „Психдиспансер – Залізничний вокзал”, №10 „Автовокзал – вул.Руднєвої”, №13 „Завод „Азовкабель” – Залізничний вокзал”, №17 „Універмаг „Черьомушки” – Аквапарк”, №21 „Тубдиспансер – вул. Північна – Залізничний вокзал”,  у розмірі 4,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

5. Встановити тариф у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в звичайному режимі руху  за маршрутами: №12/21 „Центральний ринок – вул. Північна – с. Нововасилівка”, №17/15 „Універмаг „Черьомушки” – Дальня Коса”у розмірі 6,00 грн. за одне пасажироперевезення.

6. Доручити відділу транспорту та зв’язку виконкому Бердянської міської ради (Удовиченко І.В.)  здійснити організаційні заходи щодо внесення відповідних змін до договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

 

          7. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (Токмань Н.А.) проводити компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд міським пасажирським транспортом загального користування окремих категорій громадян відповідно до цього рішення.

                

8.Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 20.05.2015 № 184 “Про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ” та від 19.04.2016 №137 “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ ”.

 

9. Надати протокольне доручення відділу транспорту та зв`язку виконкому (Удовиченко І.В.) здійснити організаційні заходи щодо відстеження пасажиропотоку на міських маршрутах загального користування до кінця 2018 року.

10.Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у десятиденний термін з дня його прийняття.

 

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

Міський голова                                                                      В.П. Чепурний

 

13.02.201865Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства “Керуюча компанія Водоканал» Бердянської міської ради на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства “Керуюча компанія Водоканал” Бердянської міської ради на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на в.о. директора комунального підприємства “Керуюча компанія Водоканал” Бердянської міської ради Кіосова А.Г.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                      В.П.Чепурний

 

05.02.201821Про внесення змін до плану діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Згідно зі ст.ст. 27, 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.ст. 1, 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі службових записок заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєвої О.О. від 27.12.2017 № 1455, в.о. начальника управління економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської ради Воровської Л.А. від 10.01.2018 № 08-35 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

            1. Доповнити план діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затверджений рішенням виконкому Бердянської міської ради від 14.11.2017 № 353, додатковими питаннями згідно з додатком.

           2. Це рішення є невід'ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.11.2017 № 353 „Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки  проектів  регуляторних актів на 2018 рік”.

            3. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у 10-денний термін  з дня його прийняття.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

 

 

 

Міський голова                                                                  В.П. Чепурний

 

 

09.01.20181Про затвердження фінансового плану міського комунального підприємства «Дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика» БМР на 2018 рік

         Керуючись ст. 17, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.18 Статуту територіальної громади міста Бердянська, п.7 рішення десятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 28.04.2016 №2 „Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, рішенням двадцять восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.06.2017 №55 “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Бердянської міської ради”, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити фінансовий план міського комунального підприємства «Дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика» на 2018 рік (додається).

         2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2018 рік покласти на директора міського комунального підприємства «Дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика» Михайленко Т.Л.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Холода О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

09.01.20182Про виконання військово-транспортного обов’язку підприємствами й організаціями міста в 2017 році та завдання щодо підвищення рівня мобілізаційної готовності транспортних засобів у 2018 році

           Розглянувши інформацію військового комісара  Бердянського  об’єднаного міського військового комісаріату Рогового В.М. про підсумки виконання військово-транспортного обов’язку підприємствами, установами і організаціями мста у 2017 році та перевірки стану мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки міста до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що завдання з військово-транспортного обов’язку виконувались.

Протягом 2017 року військовим комісаріатом проведено перевірки мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки підприємств, організацій і установ міста, які призначені для задоволення потреб військових формувань на особливий період, згідно із затвердженим планом перевірено 35 підприємств.

Кількісний та якісний стан автомобільного парку підприємств м. Бердянська дозволяє забезпечити мобілізаційну потребу військ згідно зі встановленим лімітом.

Під час проведення перевірки мобілізаційної готовності транспортних засобів основна увага приділялась:

1) визначенню придатності транспортних засобів і техніки, приписаних до військових частин, заміна списаної і непридатної техніки;

2) перевірці системи оповіщення керівного складу автогосподарств, організації поставки транспортних засобів до пунктів збору військового комісаріату, відпрацюванню необхідних документів щодо підготовки транспортних засобів до передачі;

3) наявності комплектів запасних частин, інструментів і приладдя на приписану техніку;

   4) своєчасності отримання з підприємств, які мають на обліку транспортні засоби, відомостей про наявність і технічний стан транспортних засобів, а також громадян, які працюють на підприємстві,  в установі та організації на цих транспортних засобах.

Встановлено, що загальний стан автомобільного парку техніки погіршується. Більшість підприємств міста зазнають труднощів в підтримці призначених транспортних засобів у справному стані, закладці і поповненні комплектів запасних частин на призначені транспортні засоби, що призводить до зниження мобілізаційної готовності техніки і самого підприємства. Продовжує мати місце збільшення відсотку дефіциту транспортних засобів марок бортової групи: ГАЗ-52, ГА3-53, ЗІЛ 130, ЗІЛ 131, КАМАЗ 5320.

За результатами проведення перевірок готовності транспортних засобів кращих показників досягли такі підприємства та організації:

ДП «Бердянський морський торговельний порт» (керівник – Бабець Б.М.), коефіцієнт технічної готовності техніки – 1.0; укомплектованість комплектами запасних частин – 75%.

ТОВ  «Аскет шиппінг» (керівник – Русін Д.А.), коефіцієнт технічної готовності техніки – 1.0; укомплектованість комплектами запасних частин – 75%.

Керівниками цих підприємств організований відбір техніки, підтримання її технічного стану, укомплектованості комплектами запасних частин та шанцевого інструменту у відповідності до вимог додатку №1 і №2 «Положення про військово-транспортний обов’язок».

Наряду з цим продовжує мати місце не виконання окремими керівниками підприємств, установ та організацій вимог п.п. 13-16 «Положення про військово-транспортний обов’язок», які впливають на загальний стан обліку транспортних засобів у військовому комісаріаті та якість підготовки техніки до передачі у військові формування, а саме:

- не надаються щорічно, не пізніше грудня, відомості про наявність і технічний стан транспортних засобів та громадян, які працюють на підприємстві, в установі та організації на цих транспортних засобах;

- техніка, яка призначена для задоволення потреб військових формувань, не утримується в готовності до передачі;

- на підприємствах, які мають завдання з підготовки та передачі транспортних засобів військовим формуванням, не в повному обсязі відпрацьовуються необхідні мобілізаційні документи щодо підготовки та передачі цих транспортних засобів військовим формуванням;

- постановка і зняття з обліку автомобільної, дорожньо-будівельної і підйомно-транспортної техніки, інформації щодо її переобладнання в органах технічного нагляду за станом транспортних засобів проводиться без погодження з Бердянським ОМВК.

Керуючись Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» від 02.03.2005 зі змінами, «Положенням про військово-транспортний обов’язок», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1921 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015  № 405), ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення контролю за готовністю транспортних засобів до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час, поліпшення стану обліку транспортних засобів виконавчий комітет Бердянської міської ради

  

ВИРІШИВ:

 1.Інформацію військового комісара Бердянського  об’єднаного міського військового комісаріату  Рогового В.М. про підсумки виконання військово-транспортного обов’язку підприємствами, установами і організаціями міста у 2017 році та завдання щодо підвищення рівня мобілізаційної готовності транспортних засобів у 2018 році  взяти до уваги.

            2. Затвердити план заходів виконавчого комітету Бердянської міської ради і Бердянського ОМВК у 2018 році з підвищення готовності транспортних засобів підприємств, установ, організацій міста до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час (додається).

 3. Військовому комісару Бердянського  об’єднаного міського військового комісаріату підполковнику Роговому В.М. підготувати ліміт вилучення транспортних засобів і техніки для задоволення потреб військових формувань на особливий період з підприємств, установ та організацій м.Бердянськ та затвердити його в установленому порядку.

 4. Начальнику територіального сервісного центру 2344 регіонального сервісного центру МВС України в Запорізькій області Гуньку Ю.В.  при проведенні державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів підприємств, установ, організацій вимагати довідку з відміткою військового комісара про постановку транспортного засобу на військовий облік або зняття з обліку.

  5. Зобов’язати керівників підприємств, установ, організацій, які поставляють техніку до складу Збройних Сил України, безумовно виконувати вимоги «Положення про військово-транспортний обов’язок», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28. 12. 2000  № 1921 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 405).

 6. Керівникам ДП „Бердянський морський торговельний порт”  та ТОВ „Аскет шиппінг” до 01.02.2018 року призначити по одному фахівцю для надання допомоги військовому комісаріату у проведенні перевірок готовності транспортних засобів до передачі військовим формуванням .      

 7. Головному спеціалісту з мобілізаційної та режимно-секретної роботи виконавчого комітету Бердянської міської ради Крючиній Н.О.  спільно з Бердянським  об’єднаним міським військовим комісаріатом у межах чинного законодавства підвищити контроль за виконанням підприємствами, установами та організаціями вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». З цією метою уточнити:

 - перелік підприємств, установ і організацій міста Бердянська, на які покладаються завдання з передачі транспортних засобів і техніки для задоволення потреб військових формувань на особливий період;

- завдання з підготовки до передачі транспортних засобів і техніки підприємствам, установам і організаціям міста, незалежно від форм власності.

 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Бердянської міської ради Холода О.О. та військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Рогового В.М. в межах наданих повноважень

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П.Чепурний

 

 

 

09.01.20183Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 17.03.2017 № 100

На виконання Грантової угоди між виконавчим комітетом Бердянської міської ради та Європейським Союзом “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО та громаді  м. Бердянськ” за номером 2015/358-554 (далі – Грантова угода) у рамках програми Європейського Союзу “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”, Програми „План дій зі сталого енергетичного розвитку м. Бердянськ на період до 2020 року”, затвердженої рішенням сорок сьомої сесії Бердянської  міської  ради  VI скликання   від 17.04.2014 № 21, та керуючись ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет  Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 17.03.2017 № 100 “Про використання коштів гранту в рамках реалізації Грантової угоди “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО та громаді м. Бердянськ” за номером 2015/358-554” (далі за текстом - рішення), а саме: пункт 1 рішення викласти в новій редакції:

“1. Затвердити напрями використання коштів гранту в рамках реалізації Грантової угоди “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО та громаді м. Бердянськ” за номером 2015/358-554, що надійшли до виконавчого комітету Бердянської міської ради  у сумі (...)євро, із наступним фінансуванням:

- “Реконструкція будівлі по вул. Земській, 38 м. Бердянськ Запорізької області” у сумі (...) євро;

- “Реконструкція будинку по вул. Європейська (Кірова), 68А м. Бердянськ Запорізької області” у сумі (...) євро;

- оплата послуг з технічного нагляду під час робіт з реконструкції будівлі по вул. Земській, 38 у сумі (...) євро;

- оплата послуг з технічного нагляду під час робіт з реконструкції будинку по вул. Європейська (Кірова), 68А у сумі (...) євро;

- оплата послуг з авторського нагляду під час робіт з реконструкції будівлі по вул. Земській, 38 у сумі (...) євро;

- оплата послуг з авторського нагляду під час робіт з реконструкції будинку по вул. Європейська (Кірова), 68А у сумі (...) євро;

- оплата за надання послуг проектного менеджера у сумі (...) євро, у т.ч. нарахування єдиного соціального внеску 22% - (...) євро;

- оплата за надання послуг фінансового адміністратора у сумі (...) євро, у т.ч. нарахування єдиного соціального внеску 22% -(...) євро;

- оплата за надання послуг технічного інженера у сумі (...) євро, у т.ч. нарахування єдиного соціального внеску 22% - (...) євро;

- закупівля транспорту – (...) євро;

- закупівля меблів, обладнання, інвентарю тощо для дошкільного навчального закладу – (...) євро;

- закупівля меблів, обладнання, інвентарю тощо для Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів – (...) євро;

- закупівля меблів, обладнання, інвентарю тощо для Інтегрованого центру підтримки – (...) євро;

- закупівля меблів, обладнання, інвентарю тощо для Територіального центру соціального обслуговування – (...) євро;

- презентаційні матеріали у сумі (...) євро;

- проведення прес-конференції з нагоди запуску проекту, фінальної прес-конференції та церемоній з нагоди відкриття дитсадка та Інтегрованого центру підтримки у сумі (...) євро;

- оплата витрат на проведення навчальних курсів у сумі (...) євро;

- оплата витрат на виготовлення інформаційних листівок у сумі (...) євро;

- оплата витрат на транспортний засіб (паливо) для здійснення виїздів із проведення інформаційно-роз’яснювальної соціальної роботи з ВПО в місцях їх проживання – (...) євро;

- придбання канцтоварів та офісного приладдя для Інтегрованого центру підтримки, Територіального центру соціального обслуговування людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями та офісу проекту у сумі (...) євро;

- логістична підтримка шкільних соціальних подій (витратні матеріали, канцтовари, оренда обладнання тощо) у сумі (...) євро;

- послуги перекладу у сумі (...) євро;

- фінансові (банківські) послуги у сумі (...) євро;

- оплата за послуги аудиту/перевірки витрат у сумі (...) євро;

- оплата послуг обслуговування офісу (телефон/факс тощо) у сумі (...) євро;

- видатки на відрядження (обов'язкові візити) співробітників проекту від делегації ЄС у сумі (...) євро;

- загальні добові витрати на відрядження (обов'язкові візити) співробітників проекту від делегації ЄС у сумі (...) євро.”

 

2. Це рішення є невід'ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 17.03.2017 № 100 “Про використання коштів гранту в рамках реалізації Грантової угоди “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО та громаді м. Бердянськ” за номером 2015/358-554”.

 

3. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 17.08.2017 № 293 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 17.03.2017 № 100” та рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.12.2017 № 392 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 17.03.2017 № 100”.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

 

(...) – текст не публікується відповідно до ст.5 Confidentiality („Конфіденційність”) Додатку ІІ „General Conditions applicable to European Union-financed grant contracts for external actions” (Загальних умов, що застосовуються до проектів, які фінансуються Європейським Союзом) Грантової угоди між виконавчим комітетом Бердянської міської ради та Європейським Союзом “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО та громаді  м. Бердянськ” за номером 2015/358-554, яка укладена з урахуванням вимог Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 03.09.2008 (Закон України від 03.09.2008 №360-VI).

 

09.01.20184Про внесення пропозицій щодо передачі квартир

Керуючись ст.ст. 30, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності”, ст. 112 Статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Клопотати перед Бердянською міською радою про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Бердянська в особі Бердянської міської ради із власності виконавчого комітету Бердянської міської ради

1.1. Однокімнатної квартири № 23, розташованої за адресою: Запорізька область, місто Бердянськ, вул. Волонтерів (до перейменування — вулиця Піонерська), будинок 57, придбаної для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, на підставі договору купівлі-продажу від 19.12.2017 року.

1.2. Однокімнатної квартири № 64, розташованої за адресою: Запорізька область, місто Бердянськ, Військове містечко — 2, будинок 10, придбаної для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, на підставі договору купівлі-продажу від 19.12.2017 року.

1.3. Однокімнатної квартири № 59, розташованої за адресою: Запорізька область, місто Бердянськ, вул.Баха, будинок 1/вул. Руднєвої, будинок 50, придбаної для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, на підставі договору купівлі-продажу від 19.12.2017 року.

 

2. У разі прийняття Бердянською міською радою рішення про прийняття зазначеного у пункті 1 цього рішення майна, виконавчому комітету Бердянської міської ради здійснити його передачу з додержанням вимог, передбачених чинним законодавством України.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                        В.П. Чепурний

 

09.01.20185Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.10.2017 № 330

         Згідно зі ст. 40  Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», рішенням двадцять шостої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 27.04.2017 № 32 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ», ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі подання суб’єктів надання адміністративних послуг – управлінь праці та соціального захисту населення та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради, з метою надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ у відповідності до вимог чинного законодавства виконавчий комітет Бердянської міської ради 

 

В И Р І Ш И В:

 1. Внести зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ, у новій редакції (далі - Перелік), затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.10.2017 № 330, а саме:

 1.1. У розділі І Переліку «Адміністративні послуги, що надаються Бердянською міською радою та її виконавчим комітетом»:

1.1.1 адміністративні послуги, суб’єктом надання яких є управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради, доповнити новими послугами:

 “4. Державна допомога у зв’язку з вагітністю та пологами.

  5. Державна допомога при народженні дитини.

  6. Прийом документів на пільгове  зубопротезування громадян»,

1.1.2 адміністративні послуги, суб’єктом надання яких є управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради, доповнити новою послугою:

“10. Перевірка та зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку”,

 1.1.3. другий абзац розділу викласти в новій редакції: «Усього послуг – 87».

 1.2. Останній абзац Переліку викласти в наступній редакції: «Усього за Переліком адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ – 133 послуги».

 2. Послуги, зазначені у п.1.1.1 цього рішення, ввести в дію з 01.03.2018.

 3. Це рішення є невід’ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.10.2017 № 330 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ, у новій редакції».

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                    В.П. Чепурний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.01.20186Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради в новій редакції

         Згідно зі ст.ст. 52, 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Регламентом виконавчого комітету міської ради, рішенням тридцять п’ятої (позачергової) сесії міської ради VIІ скликання від 16.11.2017 № 8 „Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Бердянської міської ради та її виконавчих органів” виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити Положення про відділ організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради в новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.11.2017 № 357 „Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради”.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                     В.П. Чепурний

 

 

 

09.01.20187Про затвердження протоколу комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста внаслідок порушення земельного законодавства

Керуючись ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.ст. 156, 157, 211 Земельного кодексу України, та згідно з п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 № 284  “Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам” виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити протокол засідання комісії з питань визначення та відшкодування  збитків, заподіяних територіальній громаді міста внаслідок порушення земельного законодавства від 30.11.2017 № 03/17 (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Дєєву О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                      В.П. Чепурний

 

 

 

09.01.20188Про скасування дозволів на розміщення рекламних конструкцій до закінчення строку їх дії, виданих ФОП Павлову В.В.

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції, затвердженим рішенням шістдесят першої сесії міської ради VI скликання від 30.07.2015 №10, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.На підставі письмової заяви ФОП Павлова Владислава Володимировича  (м.Бердянськ, вул.(...) від 23.11.2017 вих.№90/17 (вхід.№7348/28-04 від 23.11.2017) та згідно з п.9.1.1. “Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції” скасувати до закінчення строку дії дозволи на розміщення рекламних конструкцій типу “рекламний щит у вигляді паркану”, видані на підставі рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.09.2017 №306, а саме:

-дозвіл №39/17, на розміщення п'яти рекламних конструкцій по Мелітопольському шосе, район “Спорткомлекс”, розділова смуга (праворуч);

-дозвіл №47/17, на розміщення трьох рекламних конструкцій по вул.Італійській, біля будинку №106;

-дозвіл №50/17 на розміщення п'яти рекламних конструкцій по Мелітопольському шосе, в районі автомийки (район “Спорткомплекс”), праворуч.

Дію договорів №39/17, №47/17, №50/17 від 13.06.2017 року на тимчасове користування місцем під зазначеними рекламними конструкціями  припинити.

2. ФОП Павлову В.В. здійснити інвентаризацію діючих договорів на тимчасове користування місцем під рекламними конструкціями та провести фінансову звірку з фінансовим управлінням виконавчого комітету Бердянської міської ради.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О.

 

  

Міський голова                                                                             В.П.Чепурний

 

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.

 

09.01.20189Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, рішенням двадцять п’ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VI скликання від 30.05.2012 № 5 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції», на підставі актів обстежень, наданих комісією, затвердженою розпорядженням міського голови від 01.04.2014 № 92-р «Про затвердження посадового складу комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню чи пересаджуванню», виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Дозволити видалення аварійних зелених насаджень громадянам та суб’єктам господарювання після отримання ними ордерів на видалення згідно з додатком.

2.  Дозволити здійснювати видалення зелених насаджень у незадовільному стані виключно тільки спеціалізованим підприємствам.

3.  Управлінню житлово-комунального господарства виконкому Бердянської міської ради (Калагірєва Г.В.):

3.1. Видати громадянам та суб’єктам господарювання, зазначеним  у додатку до цього рішення, ордери на видалення  зелених насаджень у порядку згідно з чинним законодавством.

3.2.Включити до Програми розвитку та збереження зелених насаджень м. Бердянськ на 2017-2019 роки витрати на роботи з відновлення зелених насаджень на території міста в замін знесених дерев.

       4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

 Міський голова                                                                         В.П. Чепурний

 

09.01.201810Про втрату статусу дитини-сироти

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

09.01.201811Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та дитини-сироти

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

09.01.201812Про збереження за дитиною права на житло

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

09.01.201813Про влаштування дитини до дитячого будинку-інтернату IІ профілю Міністерства соціальної політики України

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

09.01.201814Про розгляд заяв

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах дітей.

09.01.201815Про розгляд заяв

Текст  рішення не оприлюднюється в інтересах підопічних.

09.01.201816Про прийняття громадян на квартирний облік, зняття громадян з квартирного обліку, внесення змін до квартирного обліку, надання громадянам житлової площі

Згідно зі ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.15 Житлового кодексу Української РСР, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1.Затвердити:

          1.1.Протокол міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 04.01.2018 № 1 (додається).

          1.2. Список   громадян,   які  прийняті  на   квартирний облік при виконавчому комітеті Бердянської міської ради,  згідно з додатком 1.

          1.3. Список громадян, яким надається житлова площа, згідно з додатком 2. 

          2. На підставі рішення міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Бердянської міської ради (протокол від 04.01.2018 № 1):

          2.1. Зняти з квартирного обліку Плютинського Сергія Миколайовича у зв’язку зі смертю.

          2.2. Внести зміни до облікових справ громадян на отримання державного житла, а саме:

- включити до складу сім’ї Кошель Олександра Євгеновича дружину Кошель Альону Анатоліївну, склад сім’ї вважати 2 особи;

           - виключити зі списку позачергового надання житлових приміщень Матевощука Василя Вікторовича, у зв’язку з втратою пільги (житло, непридатне для проживання), родина Матевощука В.В. мешкає та зареєстрована в благоустроєній службовій квартирі;

             - внести зміни до пункту 3 додатку до рішення виконавчого комітету Бердянської   міської ради від  11.08.2015   № 278   «Про прийняття   громадян    на квартирний облік, зняття громадян з квартирного обліку», а саме: замість слів «Трунов Дмитро Олегович» читати «Трунов Дмитро Михайлович».

           3. Контроль   за      виконанням     цього   рішення     покласти  на    заступника   міського  голови  з    питань  діяльності     виконавчих    органів    ради Горячова Г.Г.

 

  

Міський голова                                                             В.П. Чепурний 

 

 

09.01.201817Про включення квартир до житлового фонду соціального призначення, прийняття громадян на соціальний квартирний облік

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.46 Житлового кодексу Української РСР, Законами України «Про житловий фонд соціального призначення», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального  захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі протоколу міської громадської комісії з  житлових питань  від   04.01.2018 № 1 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Включити до житлового фонду соціального призначення:

         1.1. Квартиру № 5 житлового будинку № 92 по Мелітопольському шосе у місті Бердянську, однокімнатну, жилою площею 20,1 кв.м, загальною площею 45,3 кв.м.

         1.2. Квартиру № 16 житлового будинку № 102 по Мелітопольському шосе у місті Бердянську, однокімнатну, жилою площею 19,6 кв.м, загальною площею 27,4 кв.м.

            2. Затвердити список громадян, які прийняті на соціальний квартирний облік при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, згідно з додатком.

            3. Контроль   за      виконанням     цього   рішення     покласти  на    заступника   міського  голови  з    питань  діяльності     виконавчих    органів    ради Горячова Г.Г.

 

 

Міський голова                                                            В.П. Чепурний 

 

 

 

09.01.201818Про виключення квартир з числа службового житла

Згідно зі ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.118 Житлового кодексу Української РСР та Положенням «Про порядок надання службових житлових приміщень і користування ними в Українській РСР», затвердженим постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 № 37, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, рішенням Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 13.10.2017 по справі № 310/4380/17, постановою Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 17.08.2017 по справі № 310/1677/17, на підставі протоколу міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 04.01.2018 № 1 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

        1. Виключити з числа службового житла:

        1.1. Квартиру № 3 будинку № 22 по вул. Привокзальній, однокімнатну, жилою площею 10,7 кв.м, загальною площею 22,0 кв.м.

        Квартиронаймач (...)

        1.2. Квартиру № 10 будинку № 38 по вул. Нахімова, однокімнатну, жилою площею 17,7 кв.м, загальною площею 27,3 кв.м.

        Квартиронаймач (...)

     

        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Горячова Г.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                В.П. Чепурний

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу

 

 

09.01.201819Про введення додаткових ставок до штатного розпису КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»

Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою розширення медичних   послуг населенню комунальною установою  Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:        

           

1. Комунальній установі Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» (Єгоров Д.В.) ввести з 01.02.2018р. до штатного розпису по загальному фонду штатні одиниці: лікар - 7,5 штатних одиниць, медична сестра - 6,0 штатних одиниць та молодша медична сестра - 2,0 штатні одиниці.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

  

 

Міський голова                                                              В.П. Чепурний

 

 

 

09.01.201820Про схвалення проекту рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”

             Відповідно  до  ст. 76  Бюджетного  кодексу України,  п. а) п.п.1 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 125 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1. Схвалити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік”, що додається.

 

          2. Начальнику фінансового управління виконкому Бердянської міської ради Бочковій Н.М. організувати подання проекту рішення міської ради щодо внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік” на розгляд позачергової сесії міської ради.

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Чепурного В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                             В.П. Чепурний