21.01.2016Рішення №50 сесії №6 "Про встановлення розмірів плати за землю на території міста Бердянська "

Керуючись п.24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», розділу XIII Податкового кодексу України та ст. 25 і ст. 70 Статуту  територіальної громади  міста  Бердянська міська рада

 

ВИРІШИЛА

 

1.     Встановити розміри  плати за землю  згідно  Положення про плату за землю на території міста Бердянська (додається).

 

2.     Плата за землю сплачується платниками за місцем розташування земельних ділянок та зараховується до місцевого бюджету на рахунки, відкриті Головним управлінням Державної казначейської служби Запорізької області згідно з кодами бюджетної класифікації доходів.

 

3.     Дане рішення набирає чинності з дня оприлюднення.

 

4.     Прес-службі виконкому Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації не пізніш як у десятиденний строк після прийняття рішення.

 

5.     Вважати таким, що втратило чинність рішення п’ятдесят сьомої сесії VІ скликання від 12.12.2013р №13 «Про затвердження Положення про плату за землю  на території міста Бердянськ».

 

6.     Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О. та Плющій І.М.

 

7.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю     Братенькова І.С. та начальника Бердянської об’єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області  в межах їх повноважень.

 

 

 

Міський голова                                                                               В.П.Чепурний