29.01.2019Рішення №18 сесії №58 "Про встановлення ставок земельного податку та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік"

Керуючись п.24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України від 23.11.2018р № 2628VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», ст.ст.10,12,265,284 Податкового кодексу України, беручи до уваги Постанову Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та п.5 ст. 25 і ст. 70 Статуту територіальної громади міста Бердянська міська рада


ВИРІШИЛА

  1. Установити ставки земельного податку та на території Бердянської міської територіальної громади.

1.1. Установити ставки земельного податку на території міста Бердянськ згідно з додатком 1.

1.2. Установити ставки земельного податку на території сел Нововасилівка, Роза та селища Шовкове згідно з додатком 2.

1.3. Установити ставки земельного податку на території села Азовське згідно з додатком 3.

1.4. Установити пільги зі сплати земельного податку на території Бердянської міської територіальної громади згідно з додатком 4.

2. Елементи плати за землю: платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату податку визначаються відповідно до норм ст.ст. 269 – 289 Податкового кодексу України.

3. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов'язку несуть платники податку відповідно до Податкового кодексу України.

4. Рішення Бердянської міської ради від 26 червня 2018 року № 18 «Про встановлення ставок по платі за землю та пільг зі сплати земельного податку на 2018 рік», рішення Азовської сільської ради від 12 липня 2018 року №1 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік» та рішення Нововасилівської сільської ради від 26 червня 2018 року №1 «Про встановлення місцевих податків на території Нововасилівської сільської ради м.Бердянськ Запорізької області на 2019 рік» вважати такими, що втратили чинність.

5. Дане рішення набуває чинності 01.01.2019 року.

6. Прес-службі виконкому Бердянської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації не пізніш як у десятиденний строк після прийняття рішення.

7. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О. та начальника фінансового управління виконавчого комітету Бердянської міської ради в межах їх повноважень.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Попову І.О. та начальника Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Федорову О.В. в межах їх повноважень.
Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ