07.03.2019Рішення №32 сесії №60 "Про затвердження Програми висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету засобами масової інформації у 2019 р. в новій редакції "
 
  1. Керуючись Законами України “Про інформацію“, “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації“, відповідно до Бюджетного кодексу України Бердянська міська рада

ВИРІШИЛА


1.Затвердити Програму висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету засобами масової інформації у 2019 р. в новій редакції (додається).


2. Рішення п’ятдесят шостої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 20.12.2018 №48 “Програма висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету засобами масової інформації у 2019 р.” вважати таким, що втратило чинність.


3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кочубей О.С.


4. Контроль за виконанням даної Програми покласти на постійні комісії міської ради з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Гєоргієв Є.І) та постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.).
Міський голова В.ЧЕПУРНИЙ