07.03.2019Рішення №59 сесії №60 "Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2019 рік"
 

Відповідно до ст. 143 Конституції України, Закону України від 23.03.2000 №1602-III „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, п.22 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.3 ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Бердянська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2019 рік (додається).


2. Секретарю Бердянської міської ради, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконавчого комітету Бердянської міської ради, начальнику Управління комунальної власності міської ради, начальнику фінансового управління виконавчого комітету, виконувачам обов’язків старости Азовського та Нововасилівського старостинських округів організувати роботу щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2019 рік (далі - Програма).


3. Структурним підрозділам виконавчих органів Бердянської міської ради відповідно до своїх повноважень, виконувачам обов’язків старости Азовського та Нововасилівського старостинських округів щопівроку до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати інформацію про стан виконання Програми управлінню економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської ради.


4. Управлінню економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської ради узагальнювати отриману інформацію з метою проведення економічного аналізу виконання основних завдань та заходів Програми та надавати її міській раді до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Бердянської міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.).


Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ