05.04.2019Рішення №14 сесії №61 "Про затвердження Програми капітального та поточного ремонту автомобільних доріг на 2019 рік в новій редакції"

Згідно зі ст. 20, ст.91 Бюджетного кодексу України, п. 22 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про автомобільні дороги», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Бердянська міська рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Затвердити Програму капітального та поточного ремонту автомобільних доріг на 2019 рік в новій редакції (додається).

2. Управлінню житлово-комунального господарства забезпечити виконання заходів Програми в межах затверджених бюджетних асигнувань на 2019 рік.

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Бердянської міської ради у межах видатків, затверджених у місцевому бюджеті на 2019 рік, забезпечити фінансування зазначеної вище Програми.

4. Рішення шістдесятої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 07 березня 2019 р. №35 вважати таким, що втратило чинність

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Г.Г.Горячова.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Букало С.І.) та постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.)
Міський голова В.ЧЕПУРНИЙ