05.04.2019Рішення №19 сесії №61 "Про внесення змін до Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки"

Керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України від 25.06.1991 № 1264-XII «Про охорону навколишнього природного середовища», постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 №163 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення природоохоронних заходів», ст. 70 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою упорядкування використання коштів державного, обласного та міського фондів охорони навколишнього природного середовища Бердянська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Внести зміни до рішення п’ятдесят сьомої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VII скликання від 22.12.2018 № 13 «Про внесення змін до Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки», а саме: викласти додаток 5 Програми в новій редакції (додається).

2. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради та управлінню капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради забезпечити виконання заходів Програми в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік.

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Бердянської міської ради в межах затверджених бюджетних видатків забезпечити фінансування даної Програми.

4. Дане рішення є невід’ємною частиною рішення п’ятдесят шостої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 20.12.2018 № 75 «Про внесення змін до Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки».

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту і зв’язку (Букало С.І.), постійну комісію міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології (Безверхий В.П.), постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.).

Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ