26.04.2019Рішення №8 сесії №62 "Про затвердження Статуту Дитячо-юнацької спортивної школи у новій редакції"

Згідно зі ст.ст. 52, 54 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, враховуючи рішення шістдесятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 07.03.2019 №28 ,,Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Бердянської міської ради та її виконавчих органів”, рішення шістдесят першої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 05.04.2019 №6 ,,Про внесення змін до Статуту Дитячо-юнацької спортивної школи (нова редакція) Бердянська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. З 14.05.2019 року затвердити Статут Дитячо-юнацької спортивної школи у новій редакції (додається).

2. Рішення сімнадцятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 27.10.2016 №43 «Про внесення змін до Статуту Дитячо – юнацької спортивної школи (нова редакція)» вважати таким, що втратило чинність.

3. Директору Дитячо-юнацької спортивної школи М. ДАНИЛЕНКУ здійснити заходи, направлені на реєстрацію Статуту відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконкому О. КОЧУБЕЙ.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Є. ГЕОРГІЄВ) та на постійну комісію з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (І. ПОПОВА).
Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ