23.05.2019Рішення №1 сесії №63 "Про підтримку звернення до НКРЕКП"

Керуючись ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою недопущення  порушення прав мешканців міста Бердянська, Бердянська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Підтримати звернення народного депутата України Пономарьова О.С. до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 20.05.19 вих. № 402-285 щодо компенсації вартості покупної води з державного бюджету. (додається)

2. Направити дане рішення та звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у  сферах енергетики та комунальних послуг.

3. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради оприлюднити  текст Звернення  на офіційному сайті Бердянської міської ради.

4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г. Г.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Букало С.І.).

 

 Міський голова                                                                     В. ЧЕПУРНИЙ