23.05.2019Рішення №54 сесії №63 "Про затвердження Програми компенсаційних виплат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки в новій редакції"

Відповідно до п.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Бюджетного кодексу України, враховуючи Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з метою забезпечення Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», «Про основні заходи соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців, та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постанов Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», від 17.05.1993 № 354 «Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», від16.08.1994 № 555 «Про поширення чинності постанови КМУ від 17.05.1993 №354» ст.ст. 25,70 Статуту територіальної громади міста Бердянська та реалізації прав на пільги окремих категорій громадян міста Бердянська міська рада


Вирішила:


1. Затвердити «Програму компенсаційних виплат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки» в новій редакції, що додається.

2. Фінансовому управлінню міськвиконкому (Бочковій Н.М.) забезпечити фінансування програми в межах затверджених бюджетних призначень у місцевому бюджеті на відповідний рік.


3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Бердянської міської ради від 29.01.2019 № 3 Про затвердження Програми компенсаційних виплат за надані пільги окремим категоріям громадян в новій редакції.

4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Дойнову Ю.В.) та начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (Токмань Н.А.).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.І) та з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Георгієв Є.І.).

Міський голова В.ЧЕПУРНИЙ