23.05.2019Рішення №55 сесії №63 "Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2019 рік у новій редакції."

Керуючись п.22 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного кодексу України, ст.20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст.ст.25,70 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі рішення Конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, створеною рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 24.05.2018 №189 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, затвердження Положення про Конкурсну комісію та її посадовий склад”, з метою забезпечення громадської злагоди та соціального партнерства, об’єднання зусиль органів виконавчої влади та громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів у вирішенні нагальних питань соціальної підтримки непрацездатних громадян, Бердянська міська рада


Вирішила:


1. Затвердити Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2019 рік у новій редакції (додається).

2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В. та начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Токмань Н.А.3. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 07.03.2019 №56 Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість, на 2019 рік, у новій редакції вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.І.) та з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Георгієв Є.І. ).

Міський голова В.ЧЕПУРНИЙ