23.05.2019Рішення №57 сесії №63 " Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в межах території міста Бердянська"

Керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України від 22.03.2018 № 2376-VII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових”, ст.70 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Бердянська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Заборонити суб’єктам господарювання продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Бердянськ у стаціонарних об’єктах торгівлі, тимчасових спорудах, на ярмаркових об’єктах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, у період з 23.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Бердянськ незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

3. Рішення сорок четвертої сесії Бердянської міської ради VIІ скликання від 24.05.2018 № 49 „Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в межах території міста Бердянська” та рішення сорок сьомої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VIІ скликання від 13.07.2018 № 13 „Про внесення змін до рішення сорок четвертої сесії Бердянської міської ради VIІ скликання від 24.05.2018 № 49 „Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових

суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в межах території міста Бердянська” визнати такими, що втратили чинність.

4. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової
інформації у 10-денний термін з дня його прийняття.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю (Братеньков І.С.) та постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.).

7. Бердянському відділу поліції ГУ Національної поліції України в Запорізькій області (Вашедський В.Л.) вжити заходів у межах наданих повноважень щодо виконання суб’єктами господарювання даного рішення.
Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ