23.05.2019Рішення №59 сесії №63 "Про затвердження міської Програми поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на 2017-2020 роки в новій редакції "

Відповідно до ст.25 Закону України «Про охорону праці», п.22 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про систему управління охороною праці та безпечною життєдіяльністю населення м. Бердянська, ст.ст. 25,70 Статуту територіальної громади міста Бердянська з метою формування сучасного безпечного та здорового виробничого середовища на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та у фізичних осіб, які використовують найману працю Бердянська міська рада


Вирішила:

1. Затвердити міську Програму поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на 2017-2020 роки в новій редакції (додається).


2. Рішення Бердянської міської ради VII скликання від 20.12.2018 № 36 вважати таким, що втратило чинність.

3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В. та начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Токмань Н.А.


4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.) та з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Георієв Є.І.).

Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ