14.06.2019Рішення №6 сесії №64 "Про затвердження Програми капітального ремонту та придбання об`єктів благоустрою на 2019 рік в новій редакції."

Згідно зі ст. 20, 91 Бюджетного кодексу України, п. 22 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Бердянська міська радаВ И Р І Ш И Л А:1. Затвердити Програму капітального ремонту та придбання об`єктів благоустрою на 2019 рік в новій редакції. ( додається)

2. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради забезпечити виконання заходів Програми в межах затверджених бюджетних асигнувань на 2019 рік.

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Бердянської міської ради у межах видатків, затверджених у міському бюджеті на 2019 рік, забезпечити фінансування зазначеної вище Програми.

4. Рішення шістдесят третьої сесії міської ради VII скликання від 23 травня 2019 р. № 34 „Про затвердження Програми капітального ремонту та придбання об`єктів благоустрою на 2019 рік в новій редакції”, вважати таким, що втратило чинність.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г. Г..

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Букало С.І) та постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.)

Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ