26.06.2019Рішення №1 сесії №65 "Про звернення до Запорізької обласної ради щодо вжиття заходів, пов’язаних із запобіганням надзвичайної ситуації на території міста Бердянська "

Керуючись ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 19, 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою недопущення надзвичайної ситуації на території міста Бердянська, порушення прав членів територіальної громади міста Бердянська в зв’язку з можливим припиненням водопостачання та водовідведення на території міста, Бердянська міська рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Ухвалити Звернення до Запорізької обласної ради щодо недопущення надзвичайної ситуації на території міста Бердянська (додається).

2. Направити дане звернення голові Запорізької обласної ради.

3. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради оприлюднити текст Звернення на офіційному сайті Бердянської міської ради.

4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В. та Горячова Г.Г.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Букало С.І.), постійну комісію міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології (Безверхий В.П.), постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.).

Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ