26.06.2019Рішення №14 сесії №65 "Про встановлення єдиного податку на 2020 рік"

Керуючись п.24 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, відповідно до ст.ст. 10, 12, глави 1 розділу ХIV Податкового кодексу України та п.5 ст. 25 і ст. 70 Статуту територіальної громади міста Бердянська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Установити єдиний податок на території міста Бердянська, сіл Нововасилівка, Роза, Азовське та селища Шовкове Бердянської міської територіальної громади.

1.1. Установити ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність з розрахунку на календарний місяць (фіксовані ставки):

1.1.1. для першої групи платників єдиного податку -10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) періоду;

1.1.2. для другої групи платників єдиного податку - 18 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) періоду.

У разі якщо платники єдиного податку другої групи здійснюють господарську діяльності на території Бердянської міської територіальної громади та за її межами застосовується 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) періоду.

Застосування додаткових ставок єдиного податку здійснюється відповідно до Податкового кодексу України.

1.2. Для третьої - четвертої груп платників єдиного податку встановлені відсоткові ставки у розмірах, визначених у статті 293 Податкового кодексу України.

1.3. Елементи єдиного податку: платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та

порядок сплати податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату податку визначено ст.ст. 291 – 300 Податкового кодексу України.

2. Єдиний податок сплачується платниками за місцем податкової адреси та зараховується до місцевого бюджету згідно з кодами бюджетної класифікації доходів.

3. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

4. Прес-службі виконкому Бердянської міської ради оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації не пізніш як у десятиденний строк після прийняття рішення.

5. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Попову І.О., та на голову постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики та підприємницької діяльності Братенькова І.С. в межах їх повноважень.
Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ