05.09.2019Рішення №53 сесії №67 "Про затвердження Програми сприяння зміцненню Матеріальної бази Державної прикордонної служби України Бердянського прикордонного загону на 2019 рік в новій редакції."

Відповідно до положень ст.59 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Бердянська міська рада


ВИРІШИЛА


  1. Затвердити в новій редакції Програму сприяння зміцненню матеріальної бази Державної прикордонної служби України Бердянського прикордонного загону на 2019 рік (додається).

  2. Прес – службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних засобах масової інформації.

  3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на секретаря міської ради Холод О.О.

  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Георгієв Є.І.), постійна комісія міської ради з питань планування бюджету, соціально – економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.).Міський голова В. ЧЕПУРНИЙ