Бердянська міська рада - офіційний сайт

 

Шановні відвідувачі!

Головне завдання дорослих – захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повернути дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, те, що у них відібрало життя, - гідність, самоповагу, віру в добро і справедливість. Отже, від нас всіх значною мірою залежить, щоб у суспільстві не було чужих, а тим більше безпритульних дітей.

 Кожен громадянин несе відповідальність за виховання, як власних дітей, так і дітей, яких йому довірили суспільство і держава. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

 Сьогодні необхідно всією громадою підтримати тих з них, хто волею долі втратив сім'ю, і створити для них родини, де зігріваються серця.

 Якщо Ви знайшли в собі бажання не залишатись осторонь долі дітей, які мріють бути вкритими батьківським теплом та ласкою, мати сім’ю, в якій їм затишно та комфортно, дітьми, які стали сиротами або позбавлені батьківського піклування, якщо Ви маєте великий та нереалізований батьківський потенціал, пропонуємо Вам звернутися до служби у справах дітей виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою:

71118, м. Бердянськ, вулиця Земська,38

тел. (06153) 3-31-75, 3-65-17

email: minor@bmr.gov.ua