Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, 8 грудня, розпочалось перше засідання Бердянської міської ради VIII скликання. На початку Любов Зубицька, голова Бердянської територіальної виборчої комісії, проінформувала про результати перших місцевих виборів міського голови та депутатів Бердянської міської ради.

Депутатами міської ради обрані:

Від політичної партії “Наш край” - Володимир Чепурний, Жанна Безродня, Микола Рудницький, Віктор Цуканов, Алла Циндра, Тетяна Лігута, Олег Будянський.

Від політичної...

Подробиці

До уваги мешканців міста! У зв`язку з ремонтними роботами трубопроводу водопостачання по вул. Лієпайській 08 грудня до 13:00 буде обмежено рух транспорту на ділянці між вул.Тищенка та проспектом Східним....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться онлайн трансляція першої сесії Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Програма ООН із відновлення та розбудови миру організовує в Бердянську навчальну сесію з жіночого підприємництва

  • 08.12.2020
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

«Розвиток жіночого підприємництва в Луганській, Донецькій та Запорізькій області»:

12-13 грудня в м. Бердянськ

Компенсуються витрати на проживання та проїзд для учасників з інших населених пунктів, які зазначені нижче....

Подробиці

Штормове попередження

  • 07.12.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби до кінця доби 7 грудня очікується посилення східного вітру до 25-30 м/с, із збереженням у вівторок, 8 грудня. Без опадів. Температура повітря вночі -8...-6, вдень -4...-2.

Подробиці

НОВИНИ