Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, 16 березня, відбулася робоча нарада з представниками різних служб під керівництвом секретаря міської ради Олексія Холода щодо дотримання карантинних заходів, затверджених міською комісію з ТЕБ та НС 12 березня з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, та загальної ситуації із захворюваності по місту....

Подробиці

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні, адміністрація управління наполегливо звертається до Вас з проханням:

- відвідувати управління тільки у разі гострої необхідності;

- обмежити кількість знаходження в холі управління до 10 осіб;

- дотримуватись дистанції один від одного не менш 1,5 метри;

- за можливістю одягнути медичну маску на обличчя....

Подробиці

Як повідомлялося, вчора до лікарів звернувся на перевірку пацієнт з ознаками гострого респіраторного захворювання, який нещодавно повернувся з країни карантинної зони. За інформацією медиків на ранок 15 березня пацієнт з позитивною динамікою, температура відсутня. Було проведено тест на коронавірус - результат негативний. Він ще деякий час буде під медичним наглядом.

У свою чергу лікарі нагадують про необхідність дотримуватися простих правил особистої гігієни та карантинних...

Подробиці

Штормове попередження

  • 14.03.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби, у неділю, 15 березня, очікується північно-західний вітер 15-20 м/с, часом незначні опади, температура повітря вночі 0…+2, вдень +3…+5.

Подробиці

За інформацією директора КНП "БТМО" Дмитра Єгорова, сьогодні, 14 березня, до лікарні звернувся пацієнт, який має прояви гострого респіраторного захворювання. Зважаючи, що нещодавно людина повернулася з країни карантинної зони, вона відповідально віднеслась та сама звернулась до лікарів з метою перевірки. Діючи за протоколом пацієнта було ізольовано в бокс інфекційного відділення, були взяті всі необхідні аналізи та відправлені до Запоріжжя на перевірку....

Подробиці

НОВИНИ