Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Згідно з регламентом виконавчого комітету Бердянської міської ради, чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 14 квітня 2015 року о 14:00 у каб. №70....

Подробиці

У зв'язку з ремонтними роботами завтра, 18 березня, буде перекрито рух по вул. Дюміна від пр. Праці до вул. К. Маркса. З цієї причини автобусна зупинка «Площа Першої Бердянської ради» тимчасово переноситься до парку ім. П.П. Шмідта. Рух автобусів буде здійснюватися по вул. Дюміна - пр. Праці - вул. Горбенка - вул. К. Маркса.

Подробиці

В рамках прийнятої в Бердянську програми з енергозбереження відділом інвестиційної діяльності мерії був підготовлений проект на оснащення всіх дитячих садків міста сонячними колекторами для виробництва гарячої води. Точніше два невеликих гранта для двох дитячих садків бердянці вже виграли. Дитсадок №25 вже отримує гарячу воду від сонячної енергії. А ось для решти 11 був розроблений окремий проект....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії 18, 19 та 20 березня, з 8:00 до 17:00 буде відключено електропостачання на Косі.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Штормове попередження

  • 16.03.2015
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську 16 березня з 17:00 та впродовж доби 17 березня очікується східний вітер 15-20 м/с. Температура вночі 0 ...+2, вдень +9 ... +11.

Подробиці