Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Як повідомлялося раніше, фінансування професійно-технічних училищ буде здійснюватися за рахунок державного бюджету через обласні адміністрації. На це передбачена освітня субвенція, але вийшла юридична колізія — ще не затверджені механізми перерозподілу цих коштів. Через це викладачі та студенти трьох бердянських ПТУ вже другий місяць не отримують зарплатню та стипендії. Міська влада та депутатський корпус стурбовані цією ситуацією, адже там працюють та навчаються бердянці. ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у четвер, 18 лютого, з 8:00 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Сеченова, Мечникова та Менделєєва. А з 7:00 до 14:00 не буде електрики у будинках №216а-304 по вулиці Підгірна. Там буде проводитись обрізка аварійних дерев.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

На щотижневій апаратній нараді при міському голові начальник управління економіки Юлія Герасименко поінформувала присутніх про новації щодо проведення аналізу регуляторного впливу та відстеження регуляторного акту. Нова методика, затверджена Постановою Кабміну Міністрів України, вступає в дію з 15 березня 2016 року. Наразі проект аналізу регуляторного впливу буде включати 9 розділів з детальним економічним обґрунтуванням, показниками, заходами та інш. Нова методика — це...

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

НОВИНИ