Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

 

Подробиці

О 13:00 відбудеться он-лайн трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету

Бердянської міської ради

03 лютого 2016 р.

о 13.00 годині

 

13-00

Про введення в мережу відділу освіти виконавчого комітету...

Подробиці

Чимало нарікань у мешканців нашого міста викликає робота Бердянського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Запоріжгаз» та його абонентської служби. Тож на чергову щотижневу нараду при міському голові було запрошено заступника керівника підприємства Юрія Снопкова. Він розповів, що після розподілу на два підприємства «Запоріжгаз Збут» та «Запоріжгаз», поступово впроваджуються нові документи. Так, у грудні бердянці отримали квитанції нового зразку, у яких...

Подробиці

Про це на щотижневій апаратній нараді при міському голові розповіла керуючий справами виконкому Олена Фойт. Система управління якістю ISO 9001:2008 для органів місцевого самоврядування є основою налагодження партнерських відносин із громадськістю. Одне із основних завдань – якісне надання послуг мешканцям міста та зміцнення довіри до місцевої влади з боку громади. Нагадаємо, система менеджменту була впроваджена у 2003 році. Міжнародна сертифікаційна компанія ТОВ „ТЮФ НОРД...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у четвер, 4 лютого, з 8:30 до 16:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Горбенка (№1-22), Чубаря (№1-56), Черняховського (№21-54, Євстаф’єва (№4-46), Кірова (№35-99), Щербака (№1-41) та провулок Панфіловців.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ