Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Напередодні Нового року населені пункти нашої держави втрачають спокій та сон. Вулиці перетворюються на бойові полігони: хлопавки, петарди, феєрверки. Ці атрибути свята стали масовим захопленням і для дітей, і для дорослих. На жаль, досить небезпечним. Небезпечними можуть бути навіть традиційні атрибути новорічних свят - ялинки....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у четвер, 11 грудня, з 8:00 до 16:00 буде відключено від електропостачання будинки вулиці Лісівчька та Підгірна (район Нахаловки).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності. 

Подробиці

Традиційно для школярів і вчителів Бердянська зимові канікули почнуться 27 грудня 2014 року, а триватимуть до 18 січня 2015 року. Термін новорічних канікул подовжено на один тиждень з метою попередження вірусних захворювань серед населення міста в зимовий період. 

Подробиці

За інформацією управління житлово-комунального господарства 11 грудня, у четвер, 2014 року у зв'язку з капітальним ремонтом водогону В-1 на перехресті ул.Бородина-ул.Рудневой буде припинено подачу води на водоводі В-1 з 10-00 до 16-00 в мікрорайонах Колонія, Слобідка, Коса. 

Подробиці

На апаратній нараді 9 грудня начальник Бердянського міського району електричних мереж Микола Вінник розповів про те, що національна енергетична компанія (НЕК) України «Укренерго» ввела графіки аварійних відключень на території всіх областей України, в тому числі і на території Запорізької області з 01.12.2014р.

Причина введення в дію графіків аварійних відключень - «дисбаланс в енергосистемі України, який утворився в результаті аварійного відключення енергоблоку №3...

Подробиці