Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У зв'язку різким похолоданням сьогодні, 25 жовтня, міський голова Олесій Бакай скликав позачергове засідання виконкому. Розглянуто було питання про початок опалювального сезону в Бердянську. Раніше, у вівторок, 21 жовтня, також на позачерговому засіданні виконкому приймалося рішення подати тепло в будинки бердянців з 27 жовтня. Однак стрімке зниження температури повітря, перші заморозки і такий же прогноз на найближчі дні змусив скоригувати плани. Зібравшись в суботу, члени...

Подробиці

Шановні працівники та ветерани автомобільного транспорту і дорожньої галузі! Бердянська міська рада, виконавчий комітет вітають вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!...

Подробиці

Штормове попередження

  • 24.10.2014
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську 25 жовтня очікується посилення північно-східного вітру до 17-22 м/с, пориви до 25-30 м/с. Вночі слабкі опади, ожеледь. Температура повітря вночі 0 -2, вдень +1 +3. 

Подробиці

У ніч з 25 на 26 жовтня в Україні переведуть стрілки годинника на одну годину назад. Таким чином, українці повернуть додаткову годину часу, яку втратили в березні під час переведення годинників на літній час.

Нагадаємо, в Україні перехід на зимовий час проходить з 1996 року відповідно до постанови Кабінету міністрів. 

Подробиці

Штормове попередження

  • 23.10.2014
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську 24 жовтня 2014 р. очікується північно-східний вітер 15-20 м/с, збережеться до кінця доби. Температура повітря вночі +1+3, вдень +3+5.

Подробиці

НОВИНИ