Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Шановні бердянці, 28 січня, в ЦКтаД «Софіт» відбудуться відкриті громадські слухання по бюджету міста на 2015 рік. Всі бажаючі можуть не просто дізнатися інформацію з перших вуст, а й поставити питання, внести пропозиції.

Початок слухань о 14 годині.

Подробиці

До уваги мешканців району Колонії! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтом на підстанції у п’ятницю, 23 січня, з 8:00 до 12:00 буде відключено від електропостачання вулиці Маяковського, Новоросійська, Некрасова (№ 61 — 67), Короленка (№84, 86, 88), Франко (№2), Герцена, Чернишевського, Жуковського, Попова, Мічуріна (№26 - 60).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Шановні бердянці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності! Значення Свободи і Соборності наших земель - невід'ємна складова незалежної України. Єдність і воля - саме ці два поняття визначають шляхи розвитку нашої держави....

Подробиці

Сьогодні, 21 січня, відбулось перше засідання координаційної ради з питань туризму та курорту під головуванням голови ради, заступника міського голови Людмили Шаповал. Як зазначила Людмила Станіславівна, ситуація на Сході країни суттєво вплинула на курортний сезон 2014 року і важко поки що спрогнозувати, яким буде сезон 2015 року. Але маємо надію, що ситуація зміниться, настане мир на нашій землі і люди почнуть планувати відпочинок. Членам координаційної ради запропонували...

Подробиці

У п'ятницю, 23 січня, відбудеться зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Скловолокно». Початок о 14 годині. Зустріч відбудеться в державному навчальному закладі «Бердянський центр професійно-технічної освіти» (училище №25).

Подробиці