Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у середу, 12 листопада, з 8:00 до 16:00 буде відключено від електропостачання вулиці Жовтнева, Курортна, Мічуріна, Виноградна, Костичева, Бєлінського та провулки Рибацький та Шкільний.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У зв'язку з тим, що у школярів міста до 10 листопада були канікули, опалення в навчальних закладах міста було включено на два тижні пізніше, ніж в житлових будинках. Як повідомила сьогодні на розширеній апаратній нараді у виконкомі заступник міського голови Людмила Шаповал, тепло в школи почали подавати в п'ятницю, 7 листопада, щоб прогріти їх до приходу учнів. Проблеми виникли тільки в школі №5, де стався порив в системі. Проте до вечора неділі аварія була ліквідована, і...

Подробиці

Місто продовжує боротися з наслідками стихії 24 вересня. Одну з важливих ролей у цьому відіграє комунальне підприємство «Зеленгосп». За інформацією директора підприємства Володимира Шаповалова, тільки «Зеленгоспом» за період після урагану в місті прибрано 1500 дерев та вивезено тисячу кубів гілок, стовбурів і іншого сміття. Це стало можливим багато в чому завдяки тому, що за останні кілька років в підприємстві на 30% замінена техніка, а засоби малої механізації оновлені на...

Подробиці

Завтра, у вівторок, 11 листопада, засідання Бердянського виконавчого комітету міської ради вперше буде проходити в онлайн режимі.

Всі бажаючі зможуть спостерігати за подіями в залі засідання, залишаючись за своїми комп'ютерами і, не залишаючи дому чи робочого місця.

Початок засідання о 14 годині.

Дане нововведення - ще один крок в реалізації стратегії міського голови Олексія Бакая зробити роботу мерії максимально прозорою і відкритою для городян.

Подробиці

Штормове попередження

  • 10.11.2014
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську з 13:00 10 листопада очікується посилення східного вітру до 12-17 м/с із збереженням до ранку 11 листопада. 

Подробиці