Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців та гостей міста!
За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у четвер, 21 серпня, з 8-00 до 17-00 буде відключено від електропостачання вулиці Димитрова, Комсомольська, Тульська, Севастопольська, Сеченова, Ковалевської, Бабушкіна, Піонерська (№55 — 59) та бульвар Гайдара (№6 — 10). 
Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста Бердянська!

23.08.2014 з 10-00 до 12-00 буде обмежено рух транспорту по вул. Дюміна (від пр. Праці до пр. Леніна). Рух пасажирських автобусів до Залізничного вокзалу буде здійснюватися по вул.Дюміна, пр.Праці, вул. Горбенка, вул. Р. Люксембург.

У зв'язку зі святкуванням Дня незалежності України змінюється розклад руху автобусів у вечірній час 24.08.2014 року. 


Подробиці

Як повідомив заступник міського голови Олександр Свідло комунальні підприємства міста працюють в плановому режимі. Пріоритетом в роботі наразі є підготовка житлового фонду міста до опалювального сезону. Згідно плану вже в 80% житлового фонду проведені підготовчі заходи — ревізія тепломереж, утеплення вхідних дверей, ремонт тощо. Опалювальний сезон не розпочнеться раніше 1 листопада, тому кожен мешканець багатоповерхового будинку повинен потурбуватися щодо готовності свого...

Подробиці

Враховуючи соціально-політичну ситуацію, що склалася в країні, державна служба зайнятості розробила відеоролик соціального спрямування про послуги із працевлаштування, які пропонує служба зайнятості вимушеним переселенцям із АР Крим та східних областей України. Така інформація буде корисною та актуальною для наших співвітчизників, які залишають місця свого постійного проживання. ...

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста!
За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у середу, 20 серпня, з 8-00 до 17-00 буде відключено від електропостачання Мелітопольське шосе (№46 — 66) та вулиці К. Лібкнехта (№1 — 9), Халтуріна (№3 — 29), Л. Українки, Кармелюка та Пугачова (№4 — 36, 3 — 33). 
Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ