Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

За інформацією управління житлово-комунального господарства станом на 5 червня 2015 року відремонтовано вже 9300 м2 дорожнього покриття. Виконано ремонт 75 основних транспортних мереж міста, за яким здійснюється інтенсивний рух. Це складає близько 80 відсотків від запланованого обсягу робіт за умовами конкурсу. Гарантійний строк виконаних робіт складає 3 роки.  

Подробиці

Шановні інтернет-користувачі, якщо у вас виникають питання з приводу роботи сайту bmr.gov.ua, ви можете відправити повідомлення про помилку на електронну адресу адміністратора сайту it@bmr.gov.ua. Або скористатися кнопкою написати листа якщо ви користуєтеся поштовим клієнтом, Outlook, Mozila Thunderbird або ін.

Подробиці

Рішенням сесії міської ради цього року виділено 2,2 млн.грн на капітальний ремонт тротуарів в межах Програми фінансування капітального ремонту об`єктів міського благоустрою на 2015 рік. ...

Подробиці

Сьогодні КП “Бердянськводоканал” проводить роботи по заміні 50 м. труби водопровідної мережі, що на вул. Нахімова. Під час зустрічі міського голови Олексія Бакая з представниками комітету мікрорайону “Ліски” наприкінці квітня одним з проблемних питань був поточний ремонт водопроводу по вул. Нахімова. Постійні аварії на мережі були головним наріканням мешканців. За дорученням міського голови міськводоканал за власні кошти та матеріали віднайшов можливість провести ці роботи....

Подробиці

Штормове попередження

  • 04.06.2015
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську 5 червня очікується південно-східний, східний вітер - вночі 5-10 м/с, вдень 6-11, пориви до 14 м/с, подекуди короткочасний дощ, гроза, при грозі шквали до 15-20 м/с. Температура вночі +15 ...+20, вдень +23 ... +28.

Подробиці

НОВИНИ