Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, у четвер, 7 травня, з 9:00 до 16:00 буде відключено від електропостачання вулиці Тищенко та Лiєпайська.

 Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання Громадської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Наради”.

Подробиці

З ініціативи міського голови Олексія Бакая два дні, 8 і 9 травня, в Бердянську буде проходити акція «Згадай ветеранів, яких вже немає». У ці дні автобуси на маршруті №19, що йдуть з міста на Нове кладовище і назад, перевозитимуть пасажирів абсолютно безкоштовно. Перевезення здійснюватимуться з 8 до 17 годин....

Подробиці

Організаційний комітет з підготовки та відзначання у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни затвердив загальноміські заходи та заходи комітетів мікрорайонів міста.

6 травня...

Подробиці

Завтра, 6 травня, в кабінеті №70 Бердянського міського виконавчого комітету відбудеться засідання Громадської ради. Захід плановий. З початку на ньому мало обговорюватися питання про стан міської медицини та шляхи її подальшого розвитку. Однак життя внесло свої корективи. З урахуванням того, що 30 квітня на сесії міської ради була зроблена спроба перевороту і захоплення влади в місті, громадська рада прийняла рішення розширити порядок денний, обговорити, що сталося, і першим...

Подробиці

НОВИНИ