Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Зміни, які торкнулися сімей з дітьми, потерпілих від Чорнобильської катастрофи.


Законом України від 28.12. 2014 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі Закон).
Значні змін були внесені до статті 30 Закону, яка передбачає пільги та компенсації потерпілим дітям та їх батькам а саме:
    З...

Подробиці

Навіщо потрібна мобілізація?

- щоб зберегти мир на нашій землі;

- щоб укріпити українську армію;

- щоб не пустити до нашого краю російських окупантів та терористів;

- щоб провести ротацію військових, яких призвали рік тому.

 Хто підлягає мобілізації?

Військовозобов’язані чоловіки та жінки віком від 25 до 60 років

 Кого будуть призивати у першу чергу?...

Подробиці

У рамках заходів з охорони стратегічно важливих об’єктів співробітники СБУ затримали двох диверсантів, які планували підірвати залізничну колію на ділянці «станція ім. А. Алімова» – «Запоріжжя-2»....

Подробиці

Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації проводить обласний творчий конкурс на створення унікальної туристичної символіки Запорізької області. Проект туристичної символіки регіону має включати в себе зображувальний елемент (логотип, емблему) та слоган (девіз), які будуть асоціюватись із Запорізьким краєм та відображати туристичну привабливість території. ...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 5 лютого 2015 року №37-р, у середу, 11 лютого 2015 року, о 10:30 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ятдесят сьома (позачергова) сесія міської ради VI скликання.

На розгляд виноситься проект рішення „Про міський бюджет на 2015 рік”, який схвалений рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 20.01.2015 №24 „Про схвалення проекту рішення міської ради „Про міський бюджет на 2015 рік”.

Подробиці

НОВИНИ