Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У середу, 2 жовтня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Елла Валеріївна Слепян.

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508.

Подробиці

У рамках проекту «Адвокація процесу розробки та затвердження місцевих цільових молодіжних програм в 5 ОТГ Запорізької області» проводиться опитування серед молоді Бердянської громади.
За допомогою онлайн анкети організатори ставлять за ціль визначити актуальні потреби, проблеми, пріоритети молоді Бердянської ОТГ та спільно з молоддю громади напрацювати рекомендації та пропозиції до місцевої молодіжної програми. <link...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 25 вересня 2019 р. №368 - р у п’ятницю, 27 вересня, об 11:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться шістдесят восьма (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання:

  • Про прийняття майна до комунальної власності;

  • Про майнові питання;

  • Про внесення змін до рішення сесії Бердянської міської ради;

  • Про правові відносини щодо нерухомого майна;

  • Про затвердження Програми...

Подробиці

25 вересня одна із найстарших мешканок Бердянська Ганна Макарівна Олейник святкує день народження. Сьогодні їй виповнилося 102 роки. До іменинниці завітали керуюча справами виконкому Ольга Кочубей, в.о.начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Болдирєва та начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Світлана Ісаєвська. ...

Подробиці

НОВИНИ