Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 9:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

За інформацією відділу транспорту та зв’язку, у зв’язку з продовженням капітального ремонту з відновлення асфальтобетонного покриття проспекту Східного (від вул. Перемоги до вул Свободи) з 10 по 19 квітня буде тимчасово перекрито наступні ділянки доріг: ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 10 квітня, з 8:00 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання проспект Перемоги (№5-39, 14-28) та вулиці Земська (№8-20) і Центральна (№40, 42).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

Щорічно згідно Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” відповідно до урядових програм управлінням праці та соціального захисту населення проводиться виплата матеріальної допомоги ветеранам війни. Розмір встановлюється щорічно постановою Кабінету Міністрів України. Як розповіла на щотижневій апаратній нараді начальник управління праці та соціального захисту Наталя Токмань, у цьому році виплата...

Подробиці

НОВИНИ